Mladi vozaci

Mladi vozaci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nema veze snaga sa divljanjem vozim tigru 106ks al ponekad provozam od starog punta 60ks i sa jednim i sa drugim se moze podobro divljat nije stvar u konjima pod haubom nego u konjima za volanom (ukljucujuci i mene )
 
Član
zile je napisao(la):
nema veze snaga sa divljanjem vozim tigru 106ks al ponekad provozam od starog punta 60ks i sa jednim i sa drugim se moze podobro divljat nije stvar u konjima pod haubom nego u konjima za volanom (ukljucujuci i mene )



e ovo potpis


nie bitno koliko konja pod haubom neg dovoljan je jedan konj za volanom
 
Član
ma nevjerujem u to,,,,a ako bude to je naravno jos jedan u nizu glupih zakona koje mladi vozaci moraju proci kod nas,,,,koji se rade 'ofrlje',ono samo da se kao sta uvodi...ja vise vidim nesreca u kojima neki teski dizelas zapuca prilikom preticanja il vozac pokusava da divlja s njim,,,realno po mom misljenju jace auto je 'sigurnije'....posebno prilikom pretjecanja sto je i najopasnija operacija u saobracaju,,,nije isto pretjecati sleper s kilavim auto jer se dugo zadrzavas na lijevoj strani dok mocna masina to daleko brze preleti,,,za neki audi recimo s3 sigurnija je brzina od 160 nego s golf 2 dizel 120 na nasim 'makadamima',,,iako je razlika evidentna iz iskustva sam to zakljucio iako mozda se necete sloziti...pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top