mk1 abf

mk1 abf

uzeo sam jednog golfa 1 motor u njemu abf od seata!!auto kad upali gas mu varira nije spojen ler lauf ajd to znam a drugi problem kad se vozi polako recimo prvom trza neda se normalno vozit mora se derat po gasu i neide skroz u obrtaje sta bi moglo bit ima crnog dima!!
 
Član
corrado87 je napisao(la):
uzeo sam jednog golfa 1 motor u njemu abf od seata!!auto kad upali gas mu varira nije spojen ler lauf ajd to znam a drugi problem kad se vozi polako recimo prvom trza neda se normalno vozit mora se derat po gasu i neide skroz u obrtaje sta bi moglo bit ima crnog dima!!

mozda lambda sonda
 
zgembo je napisao(la):
corrado87 je napisao(la):
uzeo sam jednog golfa 1 motor u njemu abf od seata!!auto kad upali gas mu varira nije spojen ler lauf ajd to znam a drugi problem kad se vozi polako recimo prvom trza neda se normalno vozit mora se derat po gasu i neide skroz u obrtaje sta bi moglo bit ima crnog dima!!

mozda lambda sonda

a nevjerujem imo sam gti 16v pl nije je nikako imo pa je radio bolje!
 
Član
corrado87 je napisao(la):
uzeo sam jednog golfa 1 motor u njemu abf od seata!!auto kad upali gas mu varira nije spojen ler lauf ajd to znam a drugi problem kad se vozi polako recimo prvom trza neda se normalno vozit mora se derat po gasu i neide skroz u obrtaje sta bi moglo bit ima crnog dima!!

provjeri benzinsku pumpu tj koji pritisak daje.
Takodjer moglo bi te zezati i paljenje tj trafo paljenja,ali prekontrolisi sve i kapu i razvodnik
 
Član
Одг: mk1 abf

Druze evo ja bas odklonio takav kvar u svog gti 16v isto kad ka lagano vozim kroz grat trza nece normalno da ide cim das gas odma krene ide normalno.kod mene bila kapa razvodna i malo paljenje okrenuo i sad super.probaj to paces vidjet.:)
 
i jos nesto kako ga nisam vozio juce otiso registrovat i sa 10km goriva nisam preso ni 15kilometara ugasio se:icon_eek: nema izgleda povrat goriva ili sta pa da moze toliko trosit?????
 
Član
corrado87 je napisao(la):
i jos nesto kako ga nisam vozio juce otiso registrovat i sa 10km goriva nisam preso ni 15kilometara ugasio se:icon_eek: nema izgleda povrat goriva ili sta pa da moze toliko trosit?????

Trosi 28 litara na 100 km :lol: koji tenk bok te :lol:
 
joj jesam ga nejebo naj bolje trazit citav motor drugi za djelove gdje mu sad nac sondu ili ako trebadne razvodnik!
 
Top