mk1 abf

mk1 abf

primjetio sam da mi se pumpa nikako negasi kad se dadne kontakt da mu nije to usrok sto pumpa stalno salje gorivo??dali ko zna koji je relej za pumpu?
 
corrado87 je napisao(la):
primjetio sam da mi se pumpa nikako negasi kad se dadne kontakt da mu nije to usrok sto pumpa stalno salje gorivo??dali ko zna koji je relej za pumpu?

Sigurno ga i nema...ako pumpa radi stalno vjerovatno je spojena na zivi plus preko kontakta,iako to nemoze biti uzrok,ima odvod goriva koji vraca gorivo u rezervar,jer nema sanse da sve sto dode u motor da se i potrosi
 
dzinn16v je napisao(la):
corrado87 je napisao(la):
primjetio sam da mi se pumpa nikako negasi kad se dadne kontakt da mu nije to usrok sto pumpa stalno salje gorivo??dali ko zna koji je relej za pumpu?

Sigurno ga i nema...ako pumpa radi stalno vjerovatno je spojena na zivi plus preko kontakta,iako to nemoze biti uzrok,ima odvod goriva koji vraca gorivo u rezervar,jer nema sanse da sve sto dode u motor da se i potrosi

nema odvoda uopste upalio sam ga i skino crjevo od odvoda sa male pumpe i neide nista goriva sve proguta kako god skontam zato i trosi ko kamion
 
ma nemoze sagoriti svo gorivo, toliko... prosto nemoguce... pogledaj nivo ulja, da ti ne ide u karter... cuj nema povratnog goriva :icon_question:
 
Član
corrado87 je napisao(la):
eto nema skino crjevo upalio i cekam alio nista!!nivo ulja normalan!

ako ti se pumpa cuje stalo onda je riknula slobodno skini i zamjeni neradi kako treba nabija vakum vrti u prazno
 
Top