Mjenjanje akumulatora

Mjenjanje akumulatora

Član
Neki od nas i nauce ono sto vole i sto ih zanima :) a nekima je tesko i nauciti i poslusati :D
Ljudi izmislili a vecini tesko samo to nauciti, ljenost je posebna bolest :)

Za tvoju informaciju, zavrsio sam srednju elektrotehnicku skolu, diplomirao informatiku, a od malih nogu sam oko mehanike, elektronike, elektrike, limarije
Nije tesko nauciti sto te zanima, vjeruj :)

OVER AND OUT!
 
Poslednja izmena:
Član
Neki od nas i nauce ono sto vole i sto ih zanima :) a nekima je tesko i nauciti i poslusati :D
Ljudi izmislili a vecini tesko samo to nauciti, ljenost je posebna bolest :)

@RS TURBO Onako citajuci temu razmisljam o tome, odvojio si dobro vrijeme da napises kvalitetan post, i na kraju popljujete covjek koji je pitao kako zamjeniti akumulator. :D
@LEGION pogledaj u garazi sta covjek radi od BMW-a, i na osnovu toga mozes zakljuciti kakvo ima znanje o automobilima, i nemoj se ljutiti druze jer nisi u pravu. Dosao si po savjet, dobio si ga, i onda se ljutis.. E pa jbg.
 
Član
Boze sacuvaj kakvi su clanovi postali. Prvo "traze pomoc", onda 95% forumasa kaze jedno, ali oni opet urade drugo+pocnu pljuvati ljude koji potrose svoje vrijeme na savjetovanje. Isto ko onaj sa svjecicama, sa klimom, i slicni papci. Da se ja pitam, za ovo bi se dobio ban, ali posto se ne pitam...
 
Član
Ja nit' volim struju, nit' se razumijem toliko da objasnjavam natanane. Rekao sam iskustvo u svojih 5 godina rada, da je mozda par musterija to radila
sa ugasenim autom, svi ostali (a dosta ih je bilo, kao sto sam rekao raznih godista) sa upaljenim autom, i nijedan nije imao problem. Jedno je teorija, drugo praksa.
 
Top