Misljenja i iskustva, OPEL ASTRA 1.7CDTI 2010 godiste :)

Misljenja i iskustva, OPEL ASTRA 1.7CDTI 2010 godiste :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E polo, misljenje ti je danas ko i pakSu, svako ga ima... Nego i svabu kad pitas koje je auto najbolje on ce ti reci novo, tako da, nemas se sta raspitivati to ti je auto skoro novo i sluzice te sigurno. A ovo da je u rangu gnjolfa 4 nemam rijeci, ta 4 je jedino dobra u medicinske svrhe, razbije ti kamen na najsitnije dijelove. Nisam ljubitelj opela, ali znam par ljudi koji voze novije opele i zadovoljni su pravo, ujak mi uzeo novu Zafiru, i nisam primjetio da se cuje zvuk konzerve:icon_confused: Mislim da za te pare, trenutno ne mozes uzeti bolje auto, da je tog godista i te kilometraze, mozda nekog francuza.
 
Član
Kao prvo zelim se svima zahvaliti na ''misljenju'' koje su iznijeli.

I slazem se sa @Little Dragon da se ne moze za neko auto reci da je smece. Ja sam 5 godina vozio VW, ali za cijenu koju platis VW mozes neko drugo auto dobiti puno kao sipak, sto bi se u nasem narodu reklo. I to da je Astra H u rangu sa golfom 4, se ne mogu sloziti, jer mislim da je ta ista Astra nadmasila i Golfa 6.

Ujedno zelim jos dodati da znam tipa koji je kupio golfa 5 novog prije nego sto ce 6 izaci (AC Quatro), i da od prvog dana nije bio zadovoljan, jer je auto radilo kao motokultivator, bio je pod garancijom, ali tip pametan nije dao da se motor otvara, tako da mu se na kraju ''posrecilo'' da je imao udes sa njom pa je preko toga uspio vratiti pare koje je dao za nju. Dakle kao sto kaze @aServis svako auto ima svoje bolesti i mane, sve zavisi kakve si srece.

Kako god ja sam odlucio Opel Astra, pa cemo vidjeti jel konzerva ili nesto bolje od golfa 4. ;)
 
Član
_polo_ je napisao(la):
Ja sam 5 godina vozio VW, ali za cijenu koju platis VW mozes neko drugo auto dobiti puno kao sipak, sto bi se u nasem narodu reklo. I to da je Astra H u rangu sa golfom 4, se ne mogu sloziti, jer mislim da je ta ista Astra nadmasila i Golfa 6.

Kako ovo cijenim kad je neko realan!:cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
_polo_ je napisao(la):
Ja sam 5 godina vozio VW, ali za cijenu koju platis VW mozes neko drugo auto dobiti puno kao sipak, sto bi se u nasem narodu reklo. I to da je Astra H u rangu sa golfom 4, se ne mogu sloziti, jer mislim da je ta ista Astra nadmasila i Golfa 6.

Kako ovo cijenim kad je neko realan!:cool:

Drug, moram biti realan, jer sam vozio VW, i ne mogu reci da nisam bio zadovoljan, naprotiv jesam i za mene ce uvijek biti iza prva tri (merc, audi i BMW), ali zelim probati nesto novo, i za svoje pare zalim da uzivam. Npr. ja u ovoj astri dobijam sve zivo sto se moze dobiti na jednom autu, u VW bi mozda dobio neku standardnu opremu, sa mozda prednjim podizacima stakla. :icon_confused:
 
Član
_polo_ je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
_polo_ je napisao(la):
Ja sam 5 godina vozio VW, ali za cijenu koju platis VW mozes neko drugo auto dobiti puno kao sipak, sto bi se u nasem narodu reklo. I to da je Astra H u rangu sa golfom 4, se ne mogu sloziti, jer mislim da je ta ista Astra nadmasila i Golfa 6.

Kako ovo cijenim kad je neko realan!:cool:

Drug, moram biti realan, jer sam vozio VW, i ne mogu reci da nisam bio zadovoljan, naprotiv jesam i za mene ce uvijek biti iza prva tri (merc, audi i BMW), ali zelim probati nesto novo, i za svoje pare zalim da uzivam. Npr. ja u ovoj astri dobijam sve zivo sto se moze dobiti na jednom autu, u VW bi mozda dobio neku standardnu opremu, sa mozda prednjim podizacima stakla. :icon_confused:

O tome i ja pričam, ali ljudi vole platiti taj amblem VW mnogo više iako je bez klime, podizača, 300.000km više na satu,...
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
_polo_ je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
_polo_ je napisao(la):
Ja sam 5 godina vozio VW, ali za cijenu koju platis VW mozes neko drugo auto dobiti puno kao sipak, sto bi se u nasem narodu reklo. I to da je Astra H u rangu sa golfom 4, se ne mogu sloziti, jer mislim da je ta ista Astra nadmasila i Golfa 6.

Kako ovo cijenim kad je neko realan!:cool:


Drug, moram biti realan, jer sam vozio VW, i ne mogu reci da nisam bio zadovoljan, naprotiv jesam i za mene ce uvijek biti iza prva tri (merc, audi i BMW), ali zelim probati nesto novo, i za svoje pare zalim da uzivam. Npr. ja u ovoj astri dobijam sve zivo sto se moze dobiti na jednom autu, u VW bi mozda dobio neku standardnu opremu, sa mozda prednjim podizacima stakla. :icon_confused:

O tome i ja pričam, ali ljudi vole platiti taj amblem VW mnogo više iako je bez klime, podizača, 300.000km više na satu,...

Isti sam ti takav bio, ali valjda se sa vremenom postaje pametniji, bar tako kazu...hehehe ;)
 
Član
Treba malo preformulisati pitanje, umjesto šta je bolje, šta je bolje za mene - tebe...

Neko voli da kupi jaču marku sa manje, opreme a neko slabiju sa više opreme. to je nešto što je više vezano za osobu koja kupuje auto...treba biti realan i postaviti svari na pravo mjesto...

Za mene je čisto bacanje para na opremu kad su upitanju manja auta to se jednostavno ne isplati...Na ta auta klasika balkanski paket opreme (klima,el prozori, retrovizori,maglenke, radio i još koja tantavica..)

Sve preko toga beze diže cijenu...

Ja vozim, vw koji je ok stvarno nisam imao problema ja lično, znam neke koji su i imali...nebitno ali ispred tog vw su tri marke audi,bmw,merc tu se nema šta pričati...

Treba realno posložiti stvari, recimo golf 5-6 je ok auto, audi a3 je bolji a i skuplji, sad ako ja nemogu platiti audija a3 trebam srati po njemu...

Evo ja sam upravo uzeo novu fabiju ovaj fejslift zadnji , tražio sam malo auto, benzin gradsko sa balkanskim paketom opreme i šta ja znam...nije mi bio bitan neki moderan izgleda i šta ja znam, likvidirao sam opel, pežo, reno, i još neke manje bitne makre :) i na krjau vagao između pola i škode...mislim nije to neko vaganje bilo ali svelo se na to da li opravdava tu cijenu od par hiljada više na pola da platim... a sad govoriti da sam ja više dobio nego sa polom je za mene smiješno..
 
Hahahha likvidirao Opel i uzeo Skodu , ma ljudi ovo samo kod nas Bosnjaka moze , no comment vise majke mi , mora da i furas roze majice kao i pola Bosne jer tako ste navikli vidili "moda" jel jedan krene idemo lagano svi i ogradi se oko ociju nemoj dalje da gledas nista sve je nebitno . Majke mi ko da vas je sve pravio Jeremy Clarkson . Over and Out
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Hahahha likvidirao Opel i uzeo Skodu , ma ljudi ovo samo kod nas Bosnjaka moze , no comment vise majke mi , mora da i furas roze majice kao i pola Bosne jer tako ste navikli vidili "moda" jel jedan krene idemo lagano svi i ogradi se oko ociju nemoj dalje da gledas nista sve je nebitno . Majke mi ko da vas je sve pravio Jeremy Clarkson . Over and Out
Ti meni reci šta sam to više dobio kupovinom corse, pa ću ti ja reći šta nisam dobio jel može?
 
elmo je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
100 ljudi - 100 cudi, 100 zena... ;)

200 sisa :cool:

To je nekad bilo, danas ako uzmes neku statistiku da svaka osma oboli od raka dojke ..... da ne zalazim u detalje, druga cifra je u pitanju, tuzno ali istinuti.....
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

Uzmi Astru neces se pokajati .... a i moze se fino srediti i izgledati daleko ljepse od bilo kojeg gnjolfa...;)
 
Član
ma gdje ces opel, cudi me kako se ove astre H,gore pomenute, nisu raspale do sad, to je uzas od auta, kupi ti sebi ladu il vw, jedino njih ne mozes razvalit...mada za ladu nije dokazano;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top