MILANO RED PROJECT Civic by mario05

MILANO RED PROJECT Civic by mario05

Član
RE: RED project...CIVIC EG

Zelena.....treba biti nekulturna i kontra svih...ucinak da bude nesto poput kada jedinom stricu svoga brata lanes babinu kcerku i posaljes je u 3 famozne...eto tako hahahaha :D
 
Član
update slike..: RED project...CIVIC EG

e posto je neki dan opet padao snijeg morao sam skinut one ljetne gume...
i posto sam ih skinuo, one su odnesene vulkanizeru da skine gume s felgi jer idu na farbanje...
evo malo slika dok je na celicarama.. a nadam se da cu imat vremena da ofarbam one do nedjelje...



malo pregledavao ulje.. vodu.. itd


 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

ArminM je napisao(la):
sta ces sad uradit sa alu felgama, kako ce se farbat:icon_biggrin:

ici cu na svijetlu zlatnu kako sam zamislio i onda.. samo sto onda nije boj bila kako treba, a i tamna podloga...
ovako nesto:
http://ultraphoto.org/images/dcm8dy1r7es0pt04g4e.jpg
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

kad budes uzeo boju ako mozes posalji mi kod boje,ako ti nije problem,imam nesto slicno u planu,i mozda mi zatreba ta boja:icon_smile:
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

ArminM je napisao(la):
kad budes uzeo boju ako mozes posalji mi kod boje,ako ti nije problem,imam nesto slicno u planu,i mozda mi zatreba ta boja:icon_smile:

ok.. nije nikakav problem... sad idem smirglat felge:lol:
 
Član
pozlaćene : RED project...CIVIC EG

Nakon par dana mukotrpnog "trljanja" ipak je rezultat ocekivan.. :icon_smile:. nije bilo uzalud..
evo jedna slikica brzinska.. sutra ih nosim na montiranje.. auto na pranje pa ce da slikam... :icon_smile:

evo kako je ispalo:
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

mnogo je ljepse od obicne zute! ja svoje montiram za 2-3 dana, ali bice jos jedna novina :)

svidjaju mi se, ajde stavljaj na auto, da vidimo kako cuci :)
 
Član
update.. NOVE SLIKE: RED project...CIVIC EG

Danas namontirane gume na felge, onda i felge na auto.... ja sam konacno zadovoljan...
Na slikama je auto prljav.. jer sam kasno oprao pa nisam mogao uslikati...
evo kako izgleda:





 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

mario odlicno,stvarno je extra boja,bas mi se svidja,fino si to sredio, legle su samo tako:icon_smile:
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

ArminM je napisao(la):
mario odlicno,stvarno je extra boja,bas mi se svidja,fino si to sredio, legle su samo tako:icon_smile:

hvala puno kolega!
a evo ti kod boje jer si govorio da ti posaljem :
MOBIHEL 04-05-040 od nekakvog suzukija..:lol:
 
Top