MILANO RED PROJECT Civic by mario05

MILANO RED PROJECT Civic by mario05

Član
RE: RED project...CIVIC EG

hvala svima... a nije toliko unutra bucan... manje se cuje nego do sad kad je bila samo cijev umjesto originalnog lonca... a sad je i ljepsi zvuk..
:icon_smile:
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

Odlicno, Honda je extra, mozda samo druga boja felgi, ali stvar ukusa, gdje si narucio blatobran, imam i ja nissana cherry 86 god planiram da ga radim ali mi treba blatobran i huba!?
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

Dejan 16v je napisao(la):
Odlicno, Honda je extra, mozda samo druga boja felgi, ali stvar ukusa, gdje si narucio blatobran, imam i ja nissana cherry 86 god planiram da ga radim ali mi treba blatobran i huba!?

hvala puno ;)..
obrvu sam kupio u velasu... a ako nemognes naci novu.. javi pa cemo vidjet polovnu..
 
Član
KOJU boju felgi?? RED project...CIVIC EG

Kao sto neki znaju, nisam zadovoljan bojom felgi...
imam namjeru u ovih mjesec-dva farbati ponovo.. ali sad se dvoumim između dvije boje...
kulturne svijetlo zlatne::icon_smile:


ili ove vristece zeleno-zute::lol:
5zbvon9a9hu4xuuy2q5.jpg


ako nekom nije mrsko da mi proba u ps obe boje..:icon_question:

molio bi vasa misljenja...
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

Odlična honda samo još da joj je staviti one crveno bjele stopke kao na jednoj od slika koju stranicu prije i bila bi perfektna!!!
 
Član
KOJU boju felgi?? RED project...CIVIC EG

darko13 je napisao(la):
Odlična honda samo još da joj je staviti one crveno bjele stopke kao na jednoj od slika koju stranicu prije i bila bi perfektna!!!

hvala darko! a u planu su crni kristal farovi ali bez optike, narancasti zmigavci, i kristal stope..
 
Početnik
RE: RED project...CIVIC EG

Sve je fora sta ti hoces. Ako hoces da ti svi gledaju auto kad prodjes kad sstanes da svi bulje u tebe onda def. Vristece Zelena a ako zelis "kulturno" uradjen auto onda Zlatna def. mada bih ja isao u ovu vristecu jer vidim da se to bas fura u zadnje vrijeme...;)

Hondica :cool:
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

ja farbam moje OZ u zlatnu boju, a imam civica coupea, slicnog ovom na slici (model noviji), pa mislim da ce sjest extra :) moje misljenje je, zato, zlatna ta :)
 
Član
BOJA FELGI? RED project...CIVIC EG

Vristeca zelena 4:1 svijetla zlatna :icon_smile:

a SašaCRX vidio sam ono sto ti hoces.. i ja mislim na tako nesto zlatno... nezz :icon_question:
 
RE: RED project...CIVIC EG

Ofarbaj sad u tu zelenu dok je furka ta trenutno, kad se isfura onda vracaj nazad u zlatnu.

btw, ako se odlucnis za zelenu, objasni kako si dobio da tako vristi :)
 
Član
Boja odlucena: RED project...CIVIC EG

ipak ide svijetla zlatna.. zelena jest mocna, al previse bi vristala od ostatka auta... znaci ide zlatna!:icon_smile:
 
Top