Mercedes w210

Mercedes w210

Član
Lipo auto - sve pohvale :icon_smile:
vidim da si stavlja od avantgarde linije stop svitla - puno lipse ovako figura ...
dobro su ga popunile 18-ke ;)
jesi li mozda razmislja o xenon-ima ??
 
Član
ST Petar je napisao(la):
Lipo auto - sve pohvale :icon_smile:
vidim da si stavlja od avantgarde linije stop svitla - puno lipse ovako figura ...
dobro su ga popunile 18-ke ;)
jesi li mozda razmislja o xenon-ima ??

Hvala :icon_smile:
Stavio sam spigla od mdifikacije i stope,xenon ima.Nije orginalni ali sam ugradio.
 
Član
Druze vozni park ti je drama :cool::icon_eek: svak cast ;)

Svidja mi se sto svako auto odrzavas i sredjujes za svoj gust svako izgleda kao novo :icon_smile::cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Druze vozni park ti je drama :cool::icon_eek: svak cast ;)

Svidja mi se sto svako auto odrzavas i sredjujes za svoj gust svako izgleda kao novo :icon_smile::cool:

Hvala druže,trudim se da ostanu u što boljem stanju i da su što orginalniji. Zahtjeva mnogo vremena i novca ali kad nešto voliš onda sve zaboraviš :lol:
 
Član
George je napisao(la):
imam ja c klasu isto 96" godina 220 Diesel 220000 km ;)

Prijetelj ima okana 220d, sad trenutno na satu 450000 km a vraćan mu sat što ja znam tri puta hahahha. Mogu ti motori bez problema bar 700000 km da im se ništa ne radi.
 
Član
bebekw210 je napisao(la):
George je napisao(la):
imam ja c klasu isto 96" godina 220 Diesel 220000 km ;)

Prijetelj ima okana 220d, sad trenutno na satu 450000 km a vraćan mu sat što ja znam tri puta hahahha. Mogu ti motori bez problema bar 700000 km da im se ništa ne radi.

stari to voza meni je to lijeno auto :lol: znam da ga zajebaje nesto boispumpa neke gumice traži da je zategne taji negdje

i neki prekidac mu treba nemam tiu pojma auto zatrza uvijek na 60 km/h
 
Član
Uvijek mi je drago vidjeti ovako lijep mercedes, još samo da je cdi, ali ni ovom nema mane.... Jeli lijen na ovim felgama...?
 
Član
George je napisao(la):
bebekw210 je napisao(la):
George je napisao(la):
imam ja c klasu isto 96" godina 220 Diesel 220000 km ;)

Prijetelj ima okana 220d, sad trenutno na satu 450000 km a vraćan mu sat što ja znam tri puta hahahha. Mogu ti motori bez problema bar 700000 km da im se ništa ne radi.

stari to voza meni je to lijeno auto :lol: znam da ga zajebaje nesto boispumpa neke gumice traži da je zategne taji negdje

i neki prekidac mu treba nemam tiu pojma auto zatrza uvijek na 60 km/h



Ja sam stavio mehanicku boschpumpu i reparirao je,auto ide odlicno za taj motor.

Yellow je napisao(la):
Uvijek mi je drago vidjeti ovako lijep mercedes, još samo da je cdi, ali ni ovom nema mane.... Jeli lijen na ovim felgama...?

Da je cdi i da je 320 onda bi bilo dobro hahaha,malo u startu je lijen ali čim ga u drugu ušaltaš onda ide kao na 15-kama.

nenadbalaban je napisao(la):

Hvala stari :icon_smile:
 
Član
Đorđe, u nekih modela w210 i C klasa je bila problem Lukas pumpa, koja je se ugrađivala jedno vrijeme umjesto Boshove, a ljudi su problem rješavali ubacivanjem bosh pumpe od w124, neznam koji je u tebe problem, ali ako je sličan, eto savjet da imaš orjentir ;)
 
Član
Yellow je napisao(la):
Đorđe, u nekih modela w210 i C klasa je bila problem Lukas pumpa, koja je se ugrađivala jedno vrijeme umjesto Boshove, a ljudi su problem rješavali ubacivanjem bosh pumpe od w124, neznam koji je u tebe problem, ali ako je sličan, eto savjet da imaš orjentir ;)
Rješio sam ja problem sa Lukasovom pumpom,stavio sam mehaničku pumpu i odmah je reparirao jer one sa vremenom oslabe i nedaju dovoljno goriva pa auto slabije ide.Prijatelj mi je stavio isto mehaniču pumpu ali nije reparirana i ista kao kod mene ali mu auto osjetno slabije ide i ima felge 15 a kod mene su 18 i puno bolje ide.
 
Član
a slušajte majstor mi je rekao da imam sreće da nije ta neka zajebana pumpa već bolja tako da je možda ta mehanička... ali ko da je reparira:icon_question: na ovome terenu? jer mi samo spominju nekog u zagrebu
 
Top