Mercedes G klasa Automatik

Mercedes G klasa Automatik

Pozdrav svima :icon_smile:.
Već duže vremena pratim ovaj forum pa mislim da bi bio red da predstavim svoj auto, a to je G klasa. Od malena sam doslovno lud za tim autom i čim sam položio odma sam ga počeo voziti. Naravno motor je orginalni mercedes 300 TD, 177 ks, nije neka jurilica al za šminku je dobar.
Pošto je moj stariji model ( 18+ god. star ),ali je 463 verzija odlučio sam na njega staviti sve nove dijelove točnije od G klase model 2013. Znači do sada sam uspio nabaviti masku, zadnje lampe i retrovizore koji nisu model 2013 nego 2009 ali sam odabrao krom jer mi lijepo pašu na srebrnu boju, ali važnu da su unutra žmigavci, onda sam mu sredio zvuk, polakirao komplet prednji branik, podigao rezervnu gumu malo više itd. E sad još tu ima posla oko nabavke nekih djelova, ali samo polako.
Evo prve dvije slike su kad je auto došao kod mene, a na ostalima se vidi već napredak.
dsc00438xq.jpg

dsc00450hj.jpg

20120904182655.jpg

20120908190758.jpg

20120904182822.jpg
 
Član
Samo molim te reci, zasto si ofarbo tablice u paintu il cemu vec hajd sto "svoga" automobila vec i ostala na parkingu ?? :icon_rolleyes: :icon_question:
 
Tinki je napisao(la):
Samo molim te reci, zasto si ofarbo tablice u paintu il cemu vec hajd sto "svoga" automobila vec i ostala na parkingu ?? :icon_rolleyes: :icon_question:

Jednostavno, opreza nikad dosta.
 
Član
Ako je tvoje auto svaka cast i sretno u daljim planovima, a ako nije nez cemu sve ovo ;)
 
Tinki je napisao(la):
Ako je tvoje auto svaka cast i sretno u daljim planovima, a ako nije nez cemu sve ovo ;)

Hvala, naravno da je moje vidjet ćeš u budućnosti po slikama jer ovdje mislim stavljati slike od radova na autu.:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
pa koje je ovo u biti godiste,izgleda:icon_eek::icon_eek::icon_eek: strasan,malte ne nov covjece,meni se sviđa i ona prva maska,auto je strasan,svaka cast:cool:
 
CoL3 je napisao(la):
pa koje je ovo u biti godiste,izgleda:icon_eek::icon_eek::icon_eek: strasan,malte ne nov covjece,meni se sviđa i ona prva maska,auto je strasan,svaka cast:cool:

Hvala auto je 1995 ali ima noviji tip kompjutera tj. putnog računala i nakrcan je sa opremom do kraja ( el. sicevi, koža, el. šiber, 4x el podizaća, klima itd. )

Benny_BMW je napisao(la):
Odlicno,stavi slika unutrasnjosti ;)

Budem :icon_smile:
 
Član
Ovo je tenk, jos ovaj motor je odličan,neuništiv. Nema mu ravnog sto se tiče svih terena, gazi pola metra snijega bez problema..Sve pohvale za auto, nema boljeg đipa od G klase...:cool::cool:
 
Jurke je napisao(la):
Ovo je tenk, jos ovaj motor je odličan,neuništiv. Nema mu ravnog sto se tiče svih terena, gazi pola metra snijega bez problema..Sve pohvale za auto, nema boljeg đipa od G klase...:cool::cool:

Istina motor je vrh nema dalje, 3000 kubika u kombinaciji sa jakom turbinom i pogonom 4x4 ide gdje god treba, do sad nigdje nije iznevjerio samo što ja sa njim ne idem van terena nego samo za šminku.
 
Little Dragon je napisao(la):
naravno slag na tortu , ako je fakat tvoj vrh je i meni je uvijek bio zelja bas mi je nekako mafijaski :cool:

Haha ma i meni je isto malo mafijaški look, ali mislim da je to najviše zbog zatamljenih stakla.
 
Član
Jest stvarno mafijaske pored mene je prosao nekakv sav crn sav zatamljen ja se sam najezio prepao se mafijasa : Lol:: Lol:

Stavljaj drug brzo slike ovo je ZLO Icon_cool
 
Top