Mercedes G cabrio - Hell Truck

Mercedes G cabrio - Hell Truck

Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

Jedan mali update , Elektricar radi na autu komplet instalaciju , zbavio se alarm sa centralnom , kljuc skakavac , uspio sam pronaci majstora koji ima originalne kalupe pa će mi izliti one dodatke za blatobrane i jos samo malo i autic ce bit spreman za nove kilometre :D
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

svaki put neko novo iznenadjenje,svaka ti cast vala,uzivanje je pratiti ovu garazu;);)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update bullbar 20.12

ArminM je napisao(la):
svaki put neko novo iznenadjenje,svaka ti cast vala,uzivanje je pratiti ovu garazu;);)

Hvala prijatelju baš mi je drago da je tako ;);)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

sad je bas kako i prilici ovom vozilu...
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

Mali update , nedavno rastavljen motor da se uradi neka vrsta generalke i defnitivno se napravio plan za dalje , za sada imam velikih problema s krovom jer ne mogu da nadjem kedere nigdje kao ni one za vrata :icon_sad: , defnitivno je pala odluka da će se naručiti motor koji bi ako bude sve po planu trebao doci do ljeta iz njemacke , najvjerovatnije će da ide AMG 5.5 V8 iz jednog skrsenog G-ea ali finansije sad ne dozvoljavaju taj podhvat. A i taj frajer koji to prodaje još hoće previše para tako da se ustvari jos cjenkam, a ima i varijanta ovdje kod nas jedan 3.0 24V (to je opcija ako se ne skonta dovoljno kesha) .Takodje pala odluka da se postave obrve jer ovako gume prskaju pa ni bog otac ne moze da opere auto. Još ima nekih detalja planiram front auta i karambolke u crnu mat , xenone ugradit ... Pa ćemo da vidimo šta će na kraju da izadje :D .Ovih dana bit ce nekih slikica s voznji dok je bio u jednom komadu .... I molim vas sve ako iko zna gdje ima kedera (bilo kakvih, polovnih za G-ea ili negdje na metar ili bilo sta slicno ) nek javi , unaprijed zahvalan... ;);)
 
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

Pratim redovno garazu , svaka cast. Ako upadne AMG motor to ce biti jedna od najboljih G klasa na nasim prostorima. A za kedere , obrati se clanu "deez" , ako on ili njegov brat ne znaju gdje ih ima onda cemo se baciti u potragu kod zapadnih nam susjeda :)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

Haj kad ga skroz sredis da se dogovorimo za njega :D
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

Vernes_AMG je napisao(la):
Pratim redovno garazu , svaka cast. Ako upadne AMG motor to ce biti jedna od najboljih G klasa na nasim prostorima. A za kedere , obrati se clanu "deez" , ako on ili njegov brat ne znaju gdje ih ima onda cemo se baciti u potragu kod zapadnih nam susjeda :)

Hvala ti prijatelju , svakako cu se obratiti nadam se da ce se nesto naci .... ;)

GaRGa je napisao(la):
Haj kad ga skroz sredis da se dogovorimo za njega :D

Ako ga ikad sredim skroz kako sam zamislio nece biti tih para da ga prodam ;) , a ako me kakav prenos spuca odmah cu ti javiti ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

GaRGa je napisao(la):
Haj kad ga skroz sredis da se dogovorimo za njega :D

Ako ga ikad sredim skroz kako sam zamislio nece biti tih para da ga prodam ;) , a ako me kakav prenos spuca odmah cu ti javiti ;)
[/quote]


hahahaha morat cu te negdje pijanog uhvatit da pregovaramo :D
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

GaRGa je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Haj kad ga skroz sredis da se dogovorimo za njega :D

Ako ga ikad sredim skroz kako sam zamislio nece biti tih para da ga prodam ;) , a ako me kakav prenos spuca odmah cu ti javiti ;)


hahahaha morat cu te negdje pijanog uhvatit da pregovaramo :D
[/quote]

ma nesto cemo skontat nije belaj raja smo ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

odlicno sve do sada, samo nemoj pretjerati s farbanjem, nemoj da bude previse sareno, to nikako ne stoji mercedesu :) ovo ostalo sve extra, svaka cast, treba dosta para za ovo
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

boss_C200 je napisao(la):
odlicno sve do sada, samo nemoj pretjerati s farbanjem, nemoj da bude previse sareno, to nikako ne stoji mercedesu :) ovo ostalo sve extra, svaka cast, treba dosta para za ovo

Hvala ti puno , šaren neće biti sigurno on ostaje sivi detalji idu u crnu mat i bullbar ostaje hrom , unutra je sve crno sa sivim detaljima tako da su boje crna i siva i nema dalje ;);)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

Kad budeš radio ksenone vidi sa Ligom za ona bixenon sočiva, mislim da bi perverzno legla na tvoje farove
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

Schumi je napisao(la):
Kad budeš radio ksenone vidi sa Ligom za ona bixenon sočiva, mislim da bi perverzno legla na tvoje farove

Hvala za savjet svakako cu ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

.....dobar merc samo da mu je fordov motor (saLA) SUPER JE SRETNO
 
Top