Mercedes G cabrio - Hell Truck

Mercedes G cabrio - Hell Truck

Legend
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

aksham je napisao(la):
Mali update , nedavno rastavljen motor da se uradi neka vrsta generalke i defnitivno se napravio plan za dalje , za sada imam velikih problema s krovom jer ne mogu da nadjem kedere nigdje kao ni one za vrata :icon_sad: , defnitivno je pala odluka da će se naručiti motor koji bi ako bude sve po planu trebao doci do ljeta iz njemacke , najvjerovatnije će da ide AMG 5.5 V8 iz jednog skrsenog G-ea ali finansije sad ne dozvoljavaju taj podhvat. A i taj frajer koji to prodaje još hoće previše para tako da se ustvari jos cjenkam, a ima i varijanta ovdje kod nas jedan 3.0 24V (to je opcija ako se ne skonta dovoljno kesha) .Takodje pala odluka da se postave obrve jer ovako gume prskaju pa ni bog otac ne moze da opere auto. Još ima nekih detalja planiram front auta i karambolke u crnu mat , xenone ugradit ... Pa ćemo da vidimo šta će na kraju da izadje :D .Ovih dana bit ce nekih slikica s voznji dok je bio u jednom komadu .... I molim vas sve ako iko zna gdje ima kedera (bilo kakvih, polovnih za G-ea ili negdje na metar ili bilo sta slicno ) nek javi , unaprijed zahvalan... ;);)

auuu pa to su itekako opasni planovi druze "AMG",samo naprijed i polako .....
a za obrve...hmm mozes obici koji otpad pa potraziti iako je ovo Rijetkost...
jesi razmisljao upasati s nekog drugog terenca,svasta se moze kad se hoce osim naravno ako iskljucivo hoces origigi.... www.ebay.de
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

aldintdi je napisao(la):
.....dobar merc samo da mu je fordov motor (saLA) SUPER JE SRETNO

hvala qme ;)

auuu pa to su itekako opasni planovi druze "AMG",samo naprijed i polako .....
a za obrve...hmm mozes obici koji otpad pa potraziti iako je ovo Rijetkost...
jesi razmisljao upasati s nekog drugog terenca,svasta se moze kad se hoce osim naravno ako iskljucivo hoces origigi.... www.ebay.de
[/quote]

Ma moze ali nije to to , posto kod nas na otpadima nema nista ni slicno narucio sam nove pa kud puklo da puklo ipak se jednom zivi , a AMG je jos uvijek neka fikcija ali nadam se da ce vrlo skoro sve postati realnost... Nasao sam jednu C klasu 1999 sa 3.6 AMG masinom pa mozda i to ubacim al sad za sad prvo ce da se sve uradi pa motor moze da ceka ljeto ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update tvrdi krov :D :D :D 11.12.2010

aksham je napisao(la):
malo se radilo oko prednjeg dijela pa i neki bullbar se postavio ;)


Uploaded with ImageShack.us

a i ponosni gazda se usliko pored jedinog auta koje je visocije od njega :D



Ammare dobro ti stoji :D
 
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

U Bihacu je covjek imao crnog ovako ali sa 5 vrata,bio je AMG V8 kompresor zakucan u pod do jaja :) nezz gdje se sad nalazi ali je imao zvuk perverziju
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

drug vozio sam se čitav dan u jednom g crnom 300 d joj gdje samo s epopeli ima slika i klipova ako te zanima postaviču...ja jeste to mašina...pozzzz
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

bad_look je napisao(la):
drug vozio sam se čitav dan u jednom g crnom 300 d joj gdje samo s epopeli ima slika i klipova ako te zanima postaviču...ja jeste to mašina...pozzzz

moras svakako ;)

renault_fan je napisao(la):
U Bihacu je covjek imao crnog ovako ali sa 5 vrata,bio je AMG V8 kompresor zakucan u pod do jaja :) nezz gdje se sad nalazi ali je imao zvuk perverziju

To je G od mog poznanika , on je bukvalno napravljen od starog da izgleda kao novi i ubacena mu je AMG mašina , prodan je vani za preko 50 hiljada eura
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

daj drug ubaci jos kakvih slika.... obozavam G klasu
 
Super Moderator
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

G ko G nema tu puno price
Nabacis sitnica od novijih modela i bude puno ljepsi ;)
za tvog sve pohvale ;)
kako muzika slusa ? vozaju li se sanke :D
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

boss_C200 je napisao(la):
daj drug ubaci jos kakvih slika.... obozavam G klasu

Hocu imas obecanje , a i ja je obozvam ;)


allroad je napisao(la):
G ko G nema tu puno price
Nabacis sitnica od novijih modela i bude puno ljepsi ;)
za tvog sve pohvale ;)
kako muzika slusa ? vozaju li se sanke :D

Hvala brate nadam se da ce biti sve bolji i bolji , muzika slusa kako i treba da slusa , a sanke pomalo ;)
 

MTR

Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

druze napisi sta ti treba od sitnica ili krupnijih stvari , ja uskoro idem u Njemacku ( u narednih 10-15 dana ) pa ti mogu pogledat kod ovih mojih gore sta ima ( a ima svega :) )

G ti je Grom :cool:
 
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

prelistao sam sve stranice i sto drugo reci osim prelijepa G klasa... svaka cast... samo naprijed ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

Evo drug samo za tebe slika...pozzz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

URL=http://img248.imageshack.us/i/05022011098.jpg/]
05022011098.jpg
[/URL]
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

MTR je napisao(la):
druze napisi sta ti treba od sitnica ili krupnijih stvari , ja uskoro idem u Njemacku ( u narednih 10-15 dana ) pa ti mogu pogledat kod ovih mojih gore sta ima ( a ima svega :) )

G ti je Grom :cool:

aaaaa brate daj broj telefona na PP da se cujemo nema sta mi ne treba

DDaarriioo je napisao(la):
prelistao sam sve stranice i sto drugo reci osim prelijepa G klasa... svaka cast... samo naprijed ;)

Hvala brate puno puno , nadam se da ce jos bolji biti ;)

to bad_look : ma sve je super i G je ovaj fin skroz samo kako ste mu mogli lance stavit :)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

Ma morali smo brate tu gdje samo mi prošli bio je snijeg do pasa al onaj jugov znači samo propada...imaju klipovi na fb i više slika...odi na moj profil i dodaj me Amar bašić,,,pozzzz
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - Hell Truck - Update elektrika i obrve 04.01

bad_look je napisao(la):
Ma morali smo brate tu gdje samo mi prošli bio je snijeg do pasa al onaj jugov znači samo propada...imaju klipovi na fb i više slika...odi na moj profil i dodaj me Amar bašić,,,pozzzz

hocu vala imenjače ;)
 
Top