Mercedes 190D Bavaria

Mercedes 190D Bavaria

Pozdrav....Ja sam ovdje novi član frend mi je preporucio site....ja sam novopečeni vozač,moja jurilica je Mercedes Benz 190D Bavaria go kao pištolj što se tiče opreme...samo malo da se prestavim ....Sve savjete za tuning prihvatam ...

Hvala ;)

2w3pze1.jpg
34r7uww.jpg

2kpl6v.jpg
wufb76.jpg
2rpr6zp.jpg
------->Ja i moj frend Renault19Chamade ;)
14djdkp.jpg
------->Ja i moj frend Renault19Chamade ;)
 
Član
Dobro dosao ;)

Farbanje,sportske opruge i 17'' od novije serije neke i vec je :cool:

Il uz malo vise ulaganja napravis si ovo :icon_eek::D

 
Hvala hvala ....ma to sestra vozi na posao svaki dan i unistaje ga pomalo xD...a ja sam tu rekreativno...al cim ona dobije drugo auto na ovo ide svaka kinta ;)...Enterier je klassika od 190 .....nisam spomenuo on je 86 god ;)
 
Član
KAže kralj, da Vam predstavim jurilicu: Mercedes 190, baš je jurilica. :)

nije ovo loš auto, vidi se da mu je potrebno poliranje, i uz malo dobre volje možeš od njega napravit ogledni primjerak, samo naprijed ;)
 
Član
Klasika nista posebno.
Prije svega njemu treba jedno dobro poliranje, ako ne i farbanje, kako vidim po slikama hauba , krov , gepek matirali :D To se vidi na slici sto si slikao s prozora kuce, zgrade....

Ti teski bavarac izgleda :D


Pa tek onda kako je kolega Adi187 postavio slikicu...;)
 
Got2b je napisao(la):
Klasika nista posebno.
Prije svega njemu treba jedno dobro poliranje, ako ne i farbanje, kako vidim po slikama hauba , krov , gepek matirali :D To se vidi na slici sto si slikao s prozora kuce, zgrade....

Ti teski bavarac izgleda :D


Pa tek onda kako je kolega Adi187 postavio slikicu...;)
Haubu,krov,gepek su mi na praoni zajebali .....bilo mi bijelo u pm....pa je sad se malo vratilo na normalu xD...al abd slijedi farbanje novo ;).....A Bavaria je jedna tipa 190-tke,Bavaria ima nekoliko KW(KS) vise od obicne 190-tke
 
Član
Moj predlog: farbanje u neku zaj*banu crvenu boju, i ove felne 16-ske,nizak profil gume i u pod... mozes ih i polirati,neces pogrijesiti ;) vidjao sam par w201 sa ovim felnama,za moj ukus su savrsene... a ako nabacis i kakve 17-ske,jos bolje ;)

 
Dobar baby benz.... Nego de malo vise podataka o tom bavarac edisn ako nije problem. Koliko ima kw, na osnovu cega si zakljucio da je to bavaria( neka naljepnica, nesto...)..... Ja koliko znam tako nesto nije postojalo....
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Dobar baby benz.... Nego de malo vise podataka o tom bavarac edisn ako nije problem. Koliko ima kw, na osnovu cega si zakljucio da je to bavaria( neka naljepnica, nesto...)..... Ja koliko znam tako nesto nije postojalo....

Ovako ovaj ima 76 KS (54KW) i znam da je bavaria posto pise u saobracajnoj a i bilo je na gepeku dok neki cigo ligo nije skinuo ***** li mu mmmmm.....xD.....al ide ko zmaj :D...... ko zna gdje je petlja sicki lukavac razvucem ga 150 (iz oba pravca) na autoputu u srbiji ga je stari razvukao na 178 km/h i nemoze vise ni 0.5 km/h :D

Ma ja volim Nissan Skyline GT-R R34 ali nemogu ga imat pa zato imam ovo cudo i trudim se da naucim gdje mu koji saraf stoji ;)....(jest da mi nije to struka al sto se mora nije tesko xD) a sto se tice ovog masinu sam mu prije 2 god sredio da valja nova bosh pumpa karike,procepljam mu ventile svaki dan od kuce do faxa tj tuzle po magistrali duplo ili nista (preko ogranicenja) xD....dosadasnji max na toj magistrali mi je 156 km/h mogao sam i vise al mi se neki mamlaz sa astricom ubacio ispred xD
 
Član
Mercedes190DBavar je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Dobar baby benz.... Nego de malo vise podataka o tom bavarac edisn ako nije problem. Koliko ima kw, na osnovu cega si zakljucio da je to bavaria( neka naljepnica, nesto...)..... Ja koliko znam tako nesto nije postojalo....

Ovako ovaj ima 76 KS (54KW) i znam da je bavaria posto pise u saobracajnoj a i bilo je na gepeku dok neki cigo ligo nije skinuo pi*ka li mu mmmmm.....xD.....al ide ko zmaj :D...... ko zna gdje je petlja sicki lukavac razvucem ga 150 (iz oba pravca) na autoputu u srbiji ga je stari razvukao na 178 km/h i nemoze vise ni 0.5 km/h :D

Ma ja volim Nissan Skyline GT-R R34 ali nemogu ga imat pa zato imam ovo cudo i trudim se da naucim gdje mu koji saraf stoji ;)....(jest da mi nije to struka al sto se mora nije tesko xD) a sto se tice ovog masinu sam mu prije 2 god sredio da valja nova bosh pumpa karike,procepljam mu ventile svaki dan od kuce do faxa tj tuzle po magistrali duplo ili nista (preko ogranicenja) xD....dosadasnji max na toj magistrali mi je 156 km/h mogao sam i vise al mi se neki mamlaz sa astricom ubacio ispred xD



Ja bi bio najsretniji kad bi ovo bila zajebancija
 
Yellow je napisao(la):
Mercedes190DBavar je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Dobar baby benz.... Nego de malo vise podataka o tom bavarac edisn ako nije problem. Koliko ima kw, na osnovu cega si zakljucio da je to bavaria( neka naljepnica, nesto...)..... Ja koliko znam tako nesto nije postojalo....

Ovako ovaj ima 76 KS (54KW) i znam da je bavaria posto pise u saobracajnoj a i bilo je na gepeku dok neki cigo ligo nije skinuo pi*ka li mu mmmmm.....xD.....al ide ko zmaj :D...... ko zna gdje je petlja sicki lukavac razvucem ga 150 (iz oba pravca) na autoputu u srbiji ga je stari razvukao na 178 km/h i nemoze vise ni 0.5 km/h :D

Ma ja volim Nissan Skyline GT-R R34 ali nemogu ga imat pa zato imam ovo cudo i trudim se da naucim gdje mu koji saraf stoji ;)....(jest da mi nije to struka al sto se mora nije tesko xD) a sto se tice ovog masinu sam mu prije 2 god sredio da valja nova bosh pumpa karike,procepljam mu ventile svaki dan od kuce do faxa tj tuzle po magistrali duplo ili nista (preko ogranicenja) xD....dosadasnji max na toj magistrali mi je 156 km/h mogao sam i vise al mi se neki mamlaz sa astricom ubacio ispred xD



Ja bi bio najsretniji kad bi ovo bila zajebancija




Sto je najgore istina je i jos niti 1 me nisu uhapsili sto je najsladje ;D

Mercedes190DBavar je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Mercedes190DBavar je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Dobar baby benz.... Nego de malo vise podataka o tom bavarac edisn ako nije problem. Koliko ima kw, na osnovu cega si zakljucio da je to bavaria( neka naljepnica, nesto...)..... Ja koliko znam tako nesto nije postojalo....

Ovako ovaj ima 76 KS (54KW) i znam da je bavaria posto pise u saobracajnoj a i bilo je na gepeku dok neki cigo ligo nije skinuo pi*ka li mu mmmmm.....xD.....al ide ko zmaj :D...... ko zna gdje je petlja sicki lukavac razvucem ga 150 (iz oba pravca) na autoputu u srbiji ga je stari razvukao na 178 km/h i nemoze vise ni 0.5 km/h :D

Ma ja volim Nissan Skyline GT-R R34 ali nemogu ga imat pa zato imam ovo cudo i trudim se da naucim gdje mu koji saraf stoji ;)....(jest da mi nije to struka al sto se mora nije tesko xD) a sto se tice ovog masinu sam mu prije 2 god sredio da valja nova bosh pumpa karike,procepljam mu ventile svaki dan od kuce do faxa tj tuzle po magistrali duplo ili nista (preko ogranicenja) xD....dosadasnji max na toj magistrali mi je 156 km/h mogao sam i vise al mi se neki mamlaz sa astricom ubacio ispred xD



Ja bi bio najsretniji kad bi ovo bila zajebancija




Sto je najgore istina je i jos niti 1 me nisu uhapsili sto je najsladje ;D



taj sto se ubacio ispred.....ubacio sa desne strane ima neka firma pa covjek se vracao sa posla xD
 
Top