mercedes 124 coupe vogosca

mercedes 124 coupe vogosca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta ste se upalili svi, steta jedna velika ali je bio AMG. motor mu je izvadjen jer je ga neki seljak izvadio sto mu protok zraka nije radio i stavi mu 2,0 obicni benzin, kad sam ga ja uzeo bio je u katastrofalnom stanju, odma sam narucio takvog istog da ga vratim u staro stanje, stavili smo mu 3.0 24v motor u AMG mjenjac, imam i sad njegov AMG taho-sat, tek je ofarban i pravo sredjen sad, kad nadjem motor odma cu ga ubaciti:lol:

halalite nisam bio tu za razgovor i neda mi puno zena da pisem, haha

pozz.. za policiju :lol: i dobre fine momke
 
Član
A znam kako ovo ide, majko moja, ovo leti, obicno se vozim u taxiju, bas ovakav merc sa dvoje vrata, kad ga onaj taxista zgazi ( a malo stariji covek, pa ne vidi lepo km/h sat ) neki put zaleti 120, pa kroz krivine kao da ide po sinama, ma ni da makne, a meni se sve cini kao da ne ide preko 80..... Predobar auto, svaka cast za ovu zverku ;)
 
Član
ma nisam ga smio staviti pred gradom pa zato je stajo pred policijom, a tad sam ga i prodavo
 
Član
Ovo nije Amg,mozda samo podvozje
Daj Vin da pogledamo.
Amg motor je isao od 94 - 96god i nosio je oznaku E36
3600ccm,200kw
 
Član
nije tacno stari da je 94 god. AMG izaso, ima stari amg motor 3.0 24v turbo, on ima 320 ks, taj je bio u njemu i covjek ga izvadi, imo je i pragove i zadnji branik, ali je to bilo sve isfucano i polomljeno da sam to sve poskido. imam ja tih neki stvari jos od njega
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Ovo nije Amg,mozda samo podvozje
Daj Vin da pogledamo.
Amg motor je isao od 94 - 96god i nosio je oznaku E36
3600ccm,200kw

vidi ovog trazi broj šasije,
hoces li i licnu i kopiju pasoša :D:D
moze i kopija kreditne kartice gratis,gold visa
 
Član
ma mecka gori...stalno je vidjam...sta bi jarane sa onim golfom sto si stopke zatamnjivo ;) ona luda perla crvena boja ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top