mercedes 124 coupe vogosca

mercedes 124 coupe vogosca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tessko skroz da je u njemu bio AMG, pogledaj unutrasnjost i instrument tablu, a ni optika nije AMG, al odlicno izgleda nema sta:cool: samo kuka na ovom autu nema smisla:icon_biggrin:
edit: Vernes_AMG, ajd posto vjerovatno imas milion slika od W124 CE, ajd otvori galeriju jednu pls, i ja cu nabacit koju sliku, moze? =)
 
otvorio sam ja dvije , sa dosta slika od W124 CE i ostalih Mercedesa , sad ih imam dosta manje al opet dosta :icon_biggrin:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ma kod nas su 99% coupea bili amg i neko stavio drugi motor , stvarno ima logike , buraz W124 CE AMG je premija naci u solidnom stanju ;)

ahaha,dobro je ba sta si se upalio ko zippo

kazem ne znam nisam siguran,kad momak dodje napisace,imao je ovakvih mercedesa vise :)
 
nisam neg mi vise doqrcilo da svi pisu ili da imaju full opremu iako je to skoro i nemoguce ili da imaju sve amg a ustvari imaju samo amg felge :cool:

nhf ;)
 
Član
nije on napisao da je full oprema nego ja :)
za mene je to full oprema,kod mene je golf sirotinjska oprema,nesto highline,ne znam ni sta to znaci :icon_rolleyes:

naravno niko se ne ljuti,cekamo rodjaka :) :123:
 
Član
Kakav AMG kakvi bakrači?

Na stranu to,auto je zvijer i po atraktivnosti se može porediti sa mnogim autima današnjice.
 
Legend
vidjao sam ga u vogosci nekoliko puta, i mogu reci da je stvarno lijep i atraktivan auto..

sve pohvale ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top