Meine vw golf 2 update 27.06.2011 nabacivanje folija

Meine vw golf 2 update 27.06.2011 nabacivanje folija

Član
Da i ja stavim od pocetka do danas sta je se sve uradilo.
Rijec je o VW Golf 2 sa 1.6 diesel masinom 40kw 1984god. koja je presla 643000km i jos joj nije generalka radena,u moju obitelj je doso 1996god,a u mojim je rukama od 2006god. i od tad su krenuli radovi.
Ovako je izgledo kad je dosao u moje ruke..



i onda slijede radovi..
Kupljeni su zadnji stopovi pola bijelo,pola crveno,felge 15 7J,bijeli zmigavci i maska od novije dvojke,ubaceno daljinsko zakljucavanje+alarm,zatamljena zadnja bocna stakla i kupljen nastavak auspuha sa dva izlaza koji je zavaren na lonac..
od sounda ima CD/MP3/USB player Sony cdx gt424u+TP pojacalo 600w,sub Jensen 400w i 4 dvosistemca marke Sony po 100w...







to je sve uradeno do sad,daljnih radova ce biti naravno.....
 
Član
RE: Meine vw golf 2

lijepa duja za svoje godina...
taman, posto msm da je prestara za neka ozbiljnija ulaganja;)
 
Član
RE: Meine vw golf 2

Fina podloga , samo ako ces me poslusati skini te "maglenke" i "macije oci " sa gepeka ;))) Samo polako ...
 
Član
RE: Meine vw golf 2

Fina podloga , samo ako ces me poslusati skini te "maglenke" i "macije oci " sa gepeka )) Samo polako ... ++++ ofarbaj retrovizore u crnu mat boja i duja će da gori...sretno...pozzzz:cool:
 
Član
RE: Meine vw golf 2

Neunistiv, 643000, respect;) Kao sto su ti vec rekli, ofarbaj retrovizore u mat, skini macije oci i dodao bih skini ovu remus nalepnicu sa stakla i quattro znak sa maske...ne ide mu. Felne su super;)
 
Član
RE: Meine vw golf 2

Dobro se drži;)

Ja bih skinuo te mačje oči i bodeže pored prednje tablice. I živ bio, skini tu quattro oznaku:icon_eek:
 
Član
RE: Meine vw golf 2

slazem se sa ostalim
skini macije oci
maglenke
naljepnicu
ovaj pozadi znak
ofarbaj retrovizore i cini mi se ovaj usis ispod prednje karambolke da je siv pa i njeg ofarbaj
i po mogucnosti malo spusti to je to za pocetak
sretno!;)
 
Član
RE: Meine vw golf 2

Na sve sto su rekli ja bih dodao da ove rore malo popravis ako je moguce;)
Fin Golf, odlicne felge, sretno u nastavku :cool::cool:
 
Član
RE: Meine vw golf 2

Golfac nije los za svoje godine ;)
ja bih njemu poskidao sve nalje,macije oci, maglenke,ovaj quatro znak, nez sta ce ti uopste quattro znak:icon_rolleyes: ,prefarbo sve plastiku u mat crno. :cool: :cool:
 
Član
RE: Meine vw golf 2

ma zujan je zvijer..koliko je presao i za te godine dobar..samo poskidaj te naljepnice macije oci i jos nekih ima sitnica i bit ce jos bolji
 
RE: Meine vw golf 2

fino fino i slazem se sa svima da poskidas te nalje maglenke i prefarbas plastike u mat crno inace fin golf ;)
 
Top