Meine vw golf 2 update 27.06.2011 nabacivanje folija

Meine vw golf 2 update 27.06.2011 nabacivanje folija

RE: Meine vw golf 2 update 26.05 str 4

super se uklopio ;) sta je sa felgi da nisu otisle na drugo auto juce bas vidim golčfa u zepcu bijeli felge ko tvoje pa zato pitam jer ih sad ne vidim na tvom autu :icon_question:
 
Član
RE: Meine vw golf 2 update 26.05 str 4

kao sto nemanja kaze felge su prodane anesu,a na onom bijelom golfu su 14 5,5J,legao je ali nije bas dobro jer je bio slomljen na pola pa je sad malo uvijen ali nema veze meni se svidja :icon_smile:
 
Član
RE: Meine vw golf 2 update 26.05 str 4

valjalo bi lonac upasvovati i skinuti ove izbjeljele stope ;)
ostal onije lose masku bez znaka i to je to,mozda malo lipa jos :icon_biggrin: :icon_biggrin:
 
Član
RE: Meine vw golf 2 update 26.05 str 4

lonac je upasovan samo ga treba malo izvuc i polirat,a stopovi su ovakvi
RV06.jpg
samo su zaprljani i treba ih polirat
 
Član
RE: Meine vw golf 2 update 26.05 str 4

danas sam nabavio nesto koji bi mnogi voljeli imati,steta sto je vozacevo samo,a znanci ce znati u kojem vozilu dolaze takva sjedala
Golf-GTI-Adidas-4.jpg
 
RE: Meine vw golf 2 update 06.06.2011 str 4

:icon_eek: ako je GTI golf 6 adidas edition gdje i kako to samo da mi je znatii :icon_question::icon_biggrin:
 
Legend
RE: Meine vw golf 2 update 06.06.2011 str 4

ma daaaj,sretan si jako samo da znas,steta sto je samo jedno sjediste
 
Član
RE: Meine vw golf 2 update 06.06.2011 str 4

ima firma u Zepcu koja radi sjedala za golfa VI,passata,audia Q7,a prijatelj mi je magaciner tu pa tako da moze izvuc,bit ce uskoro i drugo,samo je rasporeno sa strane jer je testno,svaku seriju koju izbace testiraju zracne jastuke

 
RE: Meine vw golf 2 update 06.06.2011 str 4

:icon_biggrin: jesi sretan :cool: mogao sami ja tu radit radit, aplicirao sam ali nisu me zvali. Znaci CarTrim sije adidas :cool: cool :icon_biggrin:
 
Član
RE: Meine vw golf 2 update 06.06.2011 str 4

da da CarTrim to radi,aplicirao sam i ja ali jos nista,bit ce dok se izgradi novi objekt
 
Član
RE: Meine vw golf 2 update 08.06.2011 str 4

i napokon ubaceno sjedalo od golfa VI GTI, za sada samo naslon,dok ne iskombiniram kako podici sjedalo jer mi bude previse nisko


na slici izgleda uvrnuto ali nije :icon_smile:
 
Član
polako ostvarujem sto zelim,danas je izvrseno zatamnjivanje kompletnog golfica
ovdje pocinje razaranje

i na kraju sve sklopljeno i par slika zavrsenog posla od 3h






i jedna slika kako lezi adidas
 
Član
karat ce te rijamu malo je rec, pogotovo onaj vas brkati drot, on je najgori od sve djece
tebi na ovoj boji auta se bas bas primjeti da je tamno, a cini mi se da je i postotak pojak
sto se tice ovog sjedista, tesko je sa slike reci kako je, vjerujem da dok bude kompletno da ce biti puno bolje
 
Top