MEGANE II

MEGANE II

Član
DDaarriioo je napisao(la):
mario_vts je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
auto je vise nego odlican ;) imam ti ja pragove od poliestera za megana, ako si musterija... treba ih samo prefarbati...:icon_smile:

ehh to bi bilo dobroo!! hoces mi slike poslati ili cemo se naci sutra u kissu jer svakako nesto tebam dolje!!! ostavi mi broj u poruke!!! pozz

evo i slika... nije problem, sutra radim od 13h, pa eto ako hoces dodji prije 13h da vidis.:icon_smile:
17092011145.jpg

lijepo lijepo :icon_smile: vidi sutra sam kontao sa prijateljem do kissa jedno auto gledati ali tek oko 3h! gdje radis? daj mi broj moba!!


mario_vts je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
mario_vts je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
auto je vise nego odlican ;) imam ti ja pragove od poliestera za megana, ako si musterija... treba ih samo prefarbati...:icon_smile:

ehh to bi bilo dobroo!! hoces mi slike poslati ili cemo se naci sutra u kissu jer svakako nesto tebam dolje!!! ostavi mi broj u poruke!!! pozz

evo i slika... nije problem, sutra radim od 13h, pa eto ako hoces dodji prije 13h da vidis.:icon_smile:
17092011145.jpg

lijepo lijepo :icon_smile: vidi sutra sam kontao sa prijateljem do kissa jedno auto gledati ali tek oko 3h! gdje radis? daj mi broj moba!!

ma kakvo farbanje crne su hehhe :)

allroad je napisao(la):
vidio sam felgice i fino mu stoje :D
nije ti valjda profil gume 40 ?? koja je sirina ? jbg na 215 i 225 bi ti trebao biti 45, a 50 mozes staviti ako je guma 205....

jesu brate 205/40 katastrofa zice vire danas stigao iz zadra!! bruje do nekih 140kmh ali preko nista hehehe

trazim cijelo vrijeme gume 215/45 nigdje!! bile na kalbunaru gore preko puta onoga sto tepihe pere sve ih lik rasprodao!!! a 225 je ogromno!!

nedim98 je napisao(la):
Megan je stvarno predobar ;) sretno u daljim radovima

hvalla drug!!! :cool:

ErRoR je napisao(la):
Sminka megan, jako lijepo izgleda, samo obavezno veci profil guma, jer na ovaj profil i kucanje bi bilo previse, dakle 45, ili 50, ma da bi ja mozda isao na 45 profil ili barem probao sa tim profilom, pa ako nebi bilo ok, onda bi isao na 50, jer 50-tka je vec balonasta :D ... Al vi Vitezani mozete kako hocete ;) , i drugi put Markanu reci da se makne iz kadra kad se bestija slika :D

ooo drug :icon_smile: ma nekuca on toliko koliko sam ja mislio da hoce!! nego de ti meni nadji neke 215/45 pa da mi to namontiramo!! i nemozemo vidis da gume vec mjesec dana trazim hehehe jedino da tvoje skinem :icon_biggrin: joj suti marka sam jedva nagovorio da premontiramo felle nema vremena :icon_smile: pozz
 
aaaa pa vidim ti si negdje u Kruscici ako se ne varam jel da?? Primjetio sam devils eyes al nikako da te uhvatim priupitat odakle si :icon_biggrin:
dobar dobar :icon_smile:
 
Član
StreetballeR je napisao(la):
aaaa pa vidim ti si negdje u Kruscici ako se ne varam jel da?? Primjetio sam devils eyes al nikako da te uhvatim priupitat odakle si :icon_biggrin:
dobar dobar :icon_smile:

heheeh nisam brate ;) ali svaka cast dobro zapazanje!! djevojka mi je iz kruscice pa gore visim!!! inace sam sa stare bile!! povis carosela!!
 
Vidim te veceras u novom preko puta stara auto,jeb*cke feluge nema sta. Htio te sacekat da vidim izbliza sve al nide te :icon_smile: i cudi me da ti policija nista ne kaze za stakla. Bar ih ima kad ides iz novog, 2-3 patrole...meni radi dioda u farovima svaki put pr*aju ;)

u zivo puno mocnije izgleda :icon_biggrin:
 
Član
StreetballeR je napisao(la):
Vidim te veceras u novom preko puta stara auto,jeb*cke feluge nema sta. Htio te sacekat da vidim izbliza sve al nide te :icon_smile: i cudi me da ti policija nista ne kaze za stakla. Bar ih ima kad ides iz novog, 2-3 patrole...meni radi dioda u farovima svaki put pr*aju ;)

u zivo puno mocnije izgleda :icon_biggrin:

eee pa nisam dugo bio, kratko sam se zadrzao!!! ma brate niko nista ne kaze za stakla jos nije llumar obicne a slijedec god. ce llumar leci 70% sve!! a i vidio si da ja preko dana uvijek pod diodama vozim! jos je prljav bio jucer u split isao slikao sam ga malo na kupresu sa ljetnim gumama na malo snijega! dobar je dok se vozi ali stat je problem!!!
 
mario_vts je napisao(la):
StreetballeR je napisao(la):
Vidim te veceras u novom preko puta stara auto,jeb*cke feluge nema sta. Htio te sacekat da vidim izbliza sve al nide te :icon_smile: i cudi me da ti policija nista ne kaze za stakla. Bar ih ima kad ides iz novog, 2-3 patrole...meni radi dioda u farovima svaki put pr*aju ;)

u zivo puno mocnije izgleda :icon_biggrin:

eee pa nisam dugo bio, kratko sam se zadrzao!!! ma brate niko nista ne kaze za stakla jos nije llumar obicne a slijedec god. ce llumar leci 70% sve!! a i vidio si da ja preko dana uvijek pod diodama vozim! jos je prljav bio jucer u split isao slikao sam ga malo na kupresu sa ljetnim gumama na malo snijega! dobar je dok se vozi ali stat je problem!!!

haha :;) stari nemogu da vjerujem da nemas problema sa staklima...a imas li problema sa policijom oko debil eyes?
 
Član
StreetballeR je napisao(la):
mario_vts je napisao(la):
StreetballeR je napisao(la):
Vidim te veceras u novom preko puta stara auto,jeb*cke feluge nema sta. Htio te sacekat da vidim izbliza sve al nide te :icon_smile: i cudi me da ti policija nista ne kaze za stakla. Bar ih ima kad ides iz novog, 2-3 patrole...meni radi dioda u farovima svaki put pr*aju ;)

u zivo puno mocnije izgleda :icon_biggrin:

eee pa nisam dugo bio, kratko sam se zadrzao!!! ma brate niko nista ne kaze za stakla jos nije llumar obicne a slijedec god. ce llumar leci 70% sve!! a i vidio si da ja preko dana uvijek pod diodama vozim! jos je prljav bio jucer u split isao slikao sam ga malo na kupresu sa ljetnim gumama na malo snijega! dobar je dok se vozi ali stat je problem!!!

haha :;) stari nemogu da vjerujem da nemas problema sa staklima...a imas li problema sa policijom oko debil eyes?

ei kralju neodgovori ti nikako jer nisam imao vremena sory!! iskreno nikada niko nista za stakla rekao nije! a ni za farove vidjas me non stop i vidio si da uvijek negdje zujim! a ni u hr nisam imao problema pa ni na granici! pozz
 
Top