MEGANE II

MEGANE II

Član
ako su ovakve neces sigurno, leci ce pravo na renola, u to sam siguran
samo stanje u kojem su fele je upitno, posto ih niko od nas nije vidio, ali se nadam da ces dobro proci;)
nagovori ga da se nadjete u zavidovicima, pa dodji na kafu:icon_biggrin:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ako su ovakve neces sigurno, leci ce pravo na renola, u to sam siguran
samo stanje u kojem su fele je upitno, posto ih niko od nas nije vidio, ali se nadam da ces dobro proci;)
nagovori ga da se nadjete u zavidovicima, pa dodji na kafu:icon_biggrin:

fele su na sivom renault clio iz tuzle! kaze da su u dobrom stanju poslao mi je slike izgledaju ok!!!! neznam vidit cemo jos sto me ceka kad ih vidim uzivo!!! jedino sto je rekao da su gume lose ali to vise manje!!
hehehe svratim ja u zepce pa ih ti prvi vidis uzivo heheh ;)
 
Član
pa susjed nisam znao kako stršnu vozilicu imaš do sad sav je čista 10!!! a ove devilke mi se posebno sviđaju di si ih uzimo jel ebay il neka druga šema ???ja sam mislio uzeti za svog clia ali mi se neda baš nešto preko ebaya puno bi mi došlo poreza carine i ostalih gluposti....sve najbolje i sretno!!!
 
Član
cliocup je napisao(la):
pa susjed nisam znao kako stršnu vozilicu imaš do sad sav je čista 10!!! a ove devilke mi se posebno sviđaju di si ih uzimo jel ebay il neka druga šema ???ja sam mislio uzeti za svog clia ali mi se neda baš nešto preko ebaya puno bi mi došlo poreza carine i ostalih gluposti....sve najbolje i sretno!!!

pozz susjed ;) hvalla ti na cistoj 10tici!!!! nista ebay!!!

A.O LEKO MOSTAR!!! ima svega pogledaj na stranici

http://www.ao-leko.com/main.html

hvala ti takodjer i nadam se da se sretnemo nekad pa da pijemo kofii pozzz!
 
Član
nove feluge su namontirane :icon_smile: malo sam poslikao samo nisam uspio prebaciti na comp.
pa cu sutra ili veceras ako uspijem da ubacim koju sliku et!!!
 
Član
napokon i nove slike !!!!

tefta7bgh8w10u23gkc.jpg
[/URL][/img]
h9qm28s5apugaq97on3i.jpg
[/URL][/img]
8w4bl00d2psjt81hrgi1.jpg
[/URL][/img]
rh5dak83o9sgjqqu7sp.jpg
[/URL][/img]
6rmerxy5afqevv9qu271.jpg
[/URL][/img]
r83dt8rf1rw110ubtupe.jpg
[/URL][/img]
p7bd8ume7wrcl2h207ho.jpg
[/URL][/img]

nove fele su:
rial sions 17"
gume su 205/40
malo su pomale pa sam se sad bacio u potraznju za profilom
205/50 ako tko ima kakve polovne sve 4 nek se javi na privat!!
 
Član
dobre fele, al bas nekako male izgledaju, da li je do profila guma ili ne znam ti cega
ali da su dobre dobre su:cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
dobre fele, al bas nekako male izgledaju, da li je do profila guma ili ne znam ti cega
ali da su dobre dobre su:cool:

jee brate do profila je! izgleda da je stvoren za 18" ;) heheheh
evo trazim vec par dana gume 205/50 17" tezak slucaj!!
 
predobro mu stoje :cool: neki dan te vidim, jel te zeza policija zbog onih daylight svjetala jer vidim da samo njih koristis a ne svijetle nesto jako??
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
predobro mu stoje :cool: neki dan te vidim, jel te zeza policija zbog onih daylight svjetala jer vidim da samo njih koristis a ne svijetle nesto jako??

hvalla drug!! zavisi kako je ko od policajaca raspolozen! u travniku su me jedinoo zezali zbog njih neki lose volje bioo i kaze po zakonu kod nas pise da se kratka svijetla koriste vidim kod tebe ne rade!!! i onda mu lijepo kazem to su takvi farovi i to!! ma nije on to nikad vidioo negoo de ti upali kratka i naberii!!! ett a gdje sam god drugo zujoo niko nista reko nije prelazio granicu ma niko ni a" rekao nije!! a to je problem bio kad sam kupovao farove! lijep sam mu naglasioo da zelim da ih koristim preko dana da ne palim xenone!! lik je rekao ok! i kad su doslii kad sam namontirao to nije too!! a cekao ih 2 mjeseca! i nije mi se dalo jos toliko cekati!! jebga...
 
Član
Ne bih ti preporucio da trazis 205/50, to je veliki balon za 17-ice, 205/45 bi ti bilo taman;)
 
Član
dellas je napisao(la):
Ne bih ti preporucio da trazis 205/50, to je veliki balon za 17-ice, 205/45 bi ti bilo taman;)

neznam iskreno vise sto da radim s tim gumama!!! na 40 su premale rupa ogromna fele izgledaju ko da su 15" a ne 17" nasao sam si sad 4 komada 205 / 50 nabacit cu pa kako god bude!! hvalla na savijetu!!!
 
Top