Meet Mostar Pista 22.8.2010

Meet Mostar Pista 22.8.2010

ZELA GTI je napisao(la):
Porschefan: Zašto nebi bilo? Možemo se dogovoriti tko će ponjeti roštilj. Najbolje bi bilo da se nađemo kod robota ili interexa, da kupimo piće i hranu...

Sve opcije su otvorene, samo nama je nezgodno išta nositi preko granice tako da se možemo dogovoriti gdje da se nađemo u Mostaru i kupimo šta treba. ;)
 
BHT Ovisnik
nisam se ja usutuio,rekao sam sandiu i maketu na fejsu da ako ne isao na pistu da mogu ostaviti rostilj,ova 2 dana su mi sva od sinoc otisla u *urac da oprostite tako da sad nista neznam gdje cu i sta cu,a za pistu neznam kako bi dosao s jetilakom,istekla mi reg. i da me netko do pola puta doveze,sdaa policija cesto stoji tamo kuda idem na pistu kod pilane,al vidim jos
 
Član
dodjem ja po tebe ako ti je problem prevoz samo nek netko rostilj preveze nemoze onaj veliki stati u kockin gepek a i nece bokom kad je pretovarena :)
 
Član
Dogovorimo se. Cole, nije te problem dovesti do piste. Također nije problem utovarit roštilj;)

Veći problem će biti povratak:D
 
Član
Hahah, najbolje da svako ponese po malo mesa, malo kruha i malo pica, isto kao prosli put, Col3 ako ne budes mogao probat cemo nesto skontat za rostilj, samo moramo dogovorit kako cemo ga prevuc... Meni je zeznuto malo neznam ko ce sve samnom ic, ocu doc sa Roccom i sa skutom ili sa oboje, vidit cu jos, dug je iduci tjedan da skontamo za rostilj, vazno da smo dogovorili svak nek ponese malo mesa, kruha, i pica.
 
Član
Bola sta ste se isprepadali :D svak nosi i gori sve j*o vas žica evo ja cu jednu ponjet nek jos neko ponese 1 ili 2 to je tri rostilja nemoze nam falit nikako! A neum boy-s vi ste pocasni gosti mozete s nama za stand stat :D da nekupujete i da nekentrate preko grane to! Ja za sebe znam ja cu donjet cevapa i kobasica a jest cu skenerovu toćanu piletinu za mamurluk :cool:
 
Član
Ako će svi nositi po kilo mesa i piće, možda bi najbolje bilo da napravimo dvodnevni meet:D

Ja ću ponjeti drva za roštilj:lol::lol:
 
cnic_gsi je napisao(la):
Bola sta ste se isprepadali :D svak nosi i gori sve j*o vas žica evo ja cu jednu ponjet nek jos neko ponese 1 ili 2 to je tri rostilja nemoze nam falit nikako! A neum boy-s vi ste pocasni gosti mozete s nama za stand stat :D da nekupujete i da nekentrate preko grane to! Ja za sebe znam ja cu donjet cevapa i kobasica a jest cu skenerovu toćanu piletinu za mamurluk :cool:

Ma i mi ćemo donijet bar nešto pića, još ćemo se dogovoriti kako i šta, nego, trebalo bi računati na još jednu "sitnicu", a to je kakvo će vrijeme biti, ako bude sunčano to znači da će biti i vrućina, pa bi trebalo izmisliti nekakav hlad, dok bude pauza u potezanju ili spaljivanju guma... :icon_question:
 
Član
Ma jaki smo mi momci mocemo izdrzati to sunce malo ce mo se pomoci hladnom pivom i to je to ;) ako neko ima neki suncobran neka ponese a ako bude stani pani mozemo na pocetak piste ima koje drvo pa ce mo se zavuc ;) :cool: no sikirli man!
 
Član
HONEY je napisao(la):
od koliko do koliko sati bi trebao trajati meet ?


I mene zanima..a malo mi je nezgodno doci neznam puno vas znam cnic_GSI i col3ta malo..a ostalo nikoga :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
 
Top