Meet Mostar Pista 22.8.2010

Meet Mostar Pista 22.8.2010

Član
sandy_mo je napisao(la):
Ko ima rostilj, valjalo bi da znamo da ce Col3 doc sto posto onaj njegov je bio dobar pravo

Ja cu doc sa skuterom, stari sa autom za nama jos skutera i auta, da palimo tockove i da se potezemo :cool::cool:

Pa pokupi od njega... ako on već nebude mogao da dođe taj dan... nije daleko jbmu :)
 
Član
I ja cu doci sa jednim prijateljom ako htjedne al icu ga nagovoriti ;) :icon_smile:..Ima kombija T2 2.0 benzin :cool: :cool:..i merca 124orku pa neg uzme nesto..

A ko ce rostilj nositi i to :icon_question:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
ja cu na biciklu doci :cool:

Aj svrati po mene:D

Pug je u garaži do daljnjeg:icon_sad: Tako da ću i ja da dođem nekim drugim prevoznim sredstvom;)


Haha, stavit cu onu kosaricu naprijed, tebe u nju i metnut ti karamfil u kosicu...bas cemo biti slatki :D mjauuuuu :lol:
 
Hajde pustite te ljubavne izjave za vrijeme kada budete nasamo, ovo je javno okupljanje automobilista.... :D :icon_smile:

Onda, ozbiljno, hoće li biti išta od ovoga 22. :icon_question:
 
Član
Kakvi automobilisti, mi dole idemo n apistu, pa se navece diramo po genitalijama :D

Sad je red na zelu i coleta, malo smo se organizirali, pa necu morat 3 put zaredom pu.it :lol::lol:
 
Član
Porschefan: Zašto nebi bilo? Možemo se dogovoriti tko će ponjeti roštilj. Najbolje bi bilo da se nađemo kod robota ili interexa, da kupimo piće i hranu...
 
Član
wade je napisao(la):
antara palimo li dole? ;)

Ako Bog da... možda cura bude išla samnom, ali nea veze ideš i ti ako budem išao ;) znaš ja ne pijem, ramazan... pa malo se potegnut koji put, popit sok i td... samo ako ne bude kakva obaveza baš gadna da nemoao ići, uglavnom dogovorimo se ;)

ZELA GTI je napisao(la):
Porschefan: Zašto nebi bilo? Možemo se dogovoriti tko će ponjeti roštilj. Najbolje bi bilo da se nađemo kod robota ili interexa, da kupimo piće i hranu...

Neka neko vidi sa Coletom, kod njega je dobar roštilj pravo, ne loži se vatra na podu, a velik je dosta... prošli put je on nosio... mislim da bi on dao roštilj nekome i ako nebude on išao...

Ta ekipa sa roštiljem oko 12 ode dole, među prvima da dođe i gotovo, ponese malo ćumura, piće sebi i malo meze.. i to je to... ostali ko dolazio ponese sa sobom ponešto, najbolje kao i prošli put... jer teško se dogovorit da svi u isto vrijeme dođu pred interex ili robot i sl...
 
Član
ja i ekipa kad dodjemo ponijet cemo meso i cugu sa sobom
kao i prosli put kad smo dolazili svak po nesto da donese i eto ga gomila da se neda pojesti :)
 
Top