masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mirzaa3 je napisao(la):
ljuboje je napisao(la):

Pa da...Valjda su 11.10...Ajde da se organizujemo da bude nesto od ovog meeta..:D

Slazem se.. i ja sam za Zenica meet... jer kad dogovorimo se nesto, odjednom se javljaju druge lokacije i okupljanja na isti datum.. Vala ja sam za rostilj i hladnu pivu ili kuhano vino ako bude zima...
:cool:
 
Član
kakve sad promjene? Jesmo se fino dogovorili da ce bit, raspisano na 9 stranica.. 11.10 zenica u 10 na almyu jel tako? ne pise nigdje da svi moraju doc nek nas bude 10 bice super druzenje tako da..
 
Član
Astra je napisao(la):
kakve sad promjene? Jesmo se fino dogovorili da ce bit, raspisano na 9 stranica.. 11.10 zenica u 10 na almyu jel tako? ne pise nigdje da svi moraju doc nek nas bude 10 bice super druzenje tako da..

Tako je Almy u 10h, ostale cekamo jos jedan satic i pravac Bistricak.
Ponesite logistiku svako sebi i zavrsena prica.
 
Član
ja najvjerovatnije odkazujem...
daleko,a svi odose u tuzlu...
jos nista nisam odlucio.... :icon_rolleyes:
 
Ja se izvinjavam sto nam se poklapaju datumi, al u svakom slucaju bujrum svima, svi ste dobro dosli, cijene ce bit povoljne "ZAGARANTOVANO"

Pored Staylinga, DB draga i muzikice bit ce jos puno toga;)

BUJRUM:
 

LSD

Član
zivinice mnogo blize,a dosta raje ide vamo tako da sad prelazim u potencijalne i tamo i ovde!znaci 50:50
kako se situacija bude dalje odvijala ja tako odlucujem!:123:
 
Član
jbg steta bi bilo da propadne rostilj,mi smo isto mislili sa 3-4 auta se zaputiti za zenicu samo se nismo pisali jer je jos rano......
 
Član
nokke je napisao(la):
ljuboje je napisao(la):
ja najvjerovatnije odkazujem...
daleko,a svi odose u tuzlu...
jos nista nisam odlucio.... :icon_rolleyes:

kako bolan otkazujes.......a ti ovo sve zapoceo....
c c c c c

ja sam predlozio...to stoji...
ali ce biti,ko sto je bilo u tuzli kad je bio Sr u osijeku...
bilo par auta...
a sad da prevalim 220km i budem ja i par zenicana...
 
Legend
NEBITNO !
KOME JE DALEKO, I KO NE ZELI DA SE DRUZI, NEK SJEDI KUCI ;RADI NESTO DRUGO NEBITNO

bilo nas 10 ili 50, isto je.. oni ko zele da se druze, doci ce ako su daleko 500 a ne 200km, no opet kazem nebitno..

svi bi neke masovne okupe ha fu, pa ljudi su iz HR BIH .. isli na worthsee, cak iz USA ljudi dolaze na worthsee predju po 10 000km a vama daleko 220, smjesno ;)

opet kazem, ko zeli nek ide u zivinice na style, dB (kojih je realno bilo i vise nego sto treba, sto se tice styla, uvijek ista stvar, ista auta, vrlo male promjene, dB je mozda malo zanimljiviji..)

rostilj nije bio NITI JEDAN, stoga bar sa te strane cu otic u zenicu i provest se sa rajom, no svakako da zelim dobar provod i onima sto idu u osijek, i onima u zivinice , i ovi u zenicu su dobro dosli :cool:

i da, zamolio bih nekog od moderatora da u naziv teme ubaci i datum odrzavanja, dakle 11.10.2009 god

http://www.facebook.com/profile.php?id=569855352&ref=name#/event.php?eid=144598786386&ref=mf
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top