Masa nakih auta na jednom mjestu :)

Masa nakih auta na jednom mjestu :)

Legend
To OrAnGe To Carbon :D


ASkH5.jpg


nmNBH.jpg


ZCgwY.jpg


6fPIy.jpg


371Ue.jpg


p2Q0g.jpg


L95b.jpg


NQVs6.jpg


EURst.jpg
 

MTR

Član
AHAHAH jes' Shvica navalila , puni servisi , nema dje ih nema , juce kod jednog lakirera 12 auta pred komorom sve iz svice :D

neka tako treba , sredit auta , popravit zube , osisat se i hajmo lagano nazad :lol:
 
Legend
MTR je napisao(la):
AHAHAH jes' Shvica navalila , puni servisi , nema dje ih nema , juce kod jednog lakirera 12 auta pred komorom sve iz svice :D

neka tako treba , sredit auta , popravit zube , osisat se i hajmo lagano nazad :lol:

Bogami ja nemam nista protiv njih bas ljepo napune djepove. Dobro njima, dobro nama :)
 

MTR

Član
daki je napisao(la):
MTR je napisao(la):
AHAHAH jes' Shvica navalila , puni servisi , nema dje ih nema , juce kod jednog lakirera 12 auta pred komorom sve iz svice :D

neka tako treba , sredit auta , popravit zube , osisat se i hajmo lagano nazad :lol:

Bogami ja nemam nista protiv njih bas ljepo napune djepove. Dobro njima, dobro nama :)

jes' brate tako , samo nek suske ostavljaju :cool:
 
Član
ovaj mondeo bio na praonici neki dan, ja sjedio na kafi dok su ga prali. definitivno masina i po, premocno izgleda

dovezao je jedan nas sugradjanin mustanga i ne smijem vam ni reci kako su mu ljudi uzeli pare:lol::lol:

kaze nesto skripi na tocku, covjek se prepao, novo auto jbg
dosao jedan lokalni majstor kojeg je on pozvao, i skinuo tocak i nadje kamencic izmedju diska i klijesta. kamencic u dzep i rovio po auto, fazon spajao dijagnostiku, tamo vamo. covjek probao auto i nista ne struze, prezadovoljan majstorom, te mu baci 50€ na kafu. Sevap covjeku reci za Remex;)

to je taj stroj



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
nikako ne mogu da ga uslikam pred vece, kad je u punom svjetlu. ljepsih farova i stopki ni jedan auto nema, bar za mene. Uvijek je tu negdje u gradu, voza ga covjek kao da je 1.2 tri klipa u njemu:lol::lol:, ne izlazi fkt iz auta. pokusat cu uslikati bolju sliku, rece mi da je 2012 godiste ovaj model, sad ja to toliko ne poznajem
 
Top