Masa nakih auta na jednom mjestu :)

Masa nakih auta na jednom mjestu :)

Legend
kavaz je napisao(la):
Sta je ovo rozo, pretpostavljam neki samponi hu ha? Sta se dobije ovim pranjem?

Obicni vosak, pa sija se auto poslije nenormalno, kao da je poliran i eto odma je tu noc pala kisha, i juce je padala kisa i evo sija se sav, i miriše auto cijelo :) s vana ;)
 
Član
Koliko dodje to pranje daki, sjecam se da sam ovo nekad vec gledao na ovoj praoni, a fino zvuci
 
Legend
10 KM sam ja komplet platio, znaci usisavanje, stakla, i vanjsko, al znaci svaka felga i svaki krak na felgi mi posebno operu. ;)

Stvarno oni momci kod Mikija su broj 1 ;)
 
Legend
Kako ovaj 530d ide, pa to je nevjerovatno, stvarno je uzivancija vozit ga, ima NM na bacanje. A Smax sa 20"kama je bas pojava, a zakucan u pod :D
 
Član
Mogu li i ja slikati s svoje autopraone auta koja nam dolaze , tipa novi ML cijena 75 000 e , BMW M6 , M5 , M3 , golf 4 cabrio Karman izvedba , AMG e klas , c klasa , neki Porschevi, i neki golfovi serija GTI 35 edition -trenutno jednini na balkanu, golf 4 r32 - za 402m 600 ps i sl. a da ne dobijem ban jer sam se reklamisao ili moram biti moderator ???
 
Legend
badboy je napisao(la):
Mogu li i ja slikati s svoje autopraone auta koja nam dolaze , tipa novi ML cijena 75 000 e , BMW M6 , M5 , M3 , golf 4 cabrio Karman izvedba , AMG e klas , c klasa , neki Porschevi, i neki golfovi serija GTI 35 edition -trenutno jednini na balkanu, golf 4 r32 - za 402m 600 ps i sl. a da ne dobijem ban jer sam se reklamisao ili moram biti moderator ???

Sto se tice slika, slobodno slikaj i redaj u ovu temu, sve interesantne fotografije naravno da su dobrodosle.

A zar te nisu jos na pocetku naucili da nesmijes proturjecit adminima nista :D i da sve sto admini rade nema potrebe da se objasnjavaju, tako da ban mozes dobiti samo ako si bezobrazan, a sto se fotki tice slobodno slikaj, jer koliko ja vidim ovde se ne pominju nikakve firme, jedina tema su zanimljiva auta ili neki zanimljivi detalji, pa ako ti se navrate opet ti golfovi R i slicno bujum kaci ovjde u ovu temu ;)
 
Legend
ArminM je napisao(la):
jel ovo ervixov s max,kako je mocan majko mila

JEst jest, lud je mali skroz, tri put ljepse izgleda uzivo nego ovako, jer kod mene neki bezveze mobich, kamera 1.3 pa nigdje veze.
 
Član
juce sam vidjeo Ervix-a, prolazio kroz Priboj...uhhh, jbte ford je predivan...pravi porodicni auto za mene :icon_smile:
 
Član
daki je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Mogu li i ja slikati s svoje autopraone auta koja nam dolaze , tipa novi ML cijena 75 000 e , BMW M6 , M5 , M3 , golf 4 cabrio Karman izvedba , AMG e klas , c klasa , neki Porschevi, i neki golfovi serija GTI 35 edition -trenutno jednini na balkanu, golf 4 r32 - za 402m 600 ps i sl. a da ne dobijem ban jer sam se reklamisao ili moram biti moderator ???

Sto se tice slika, slobodno slikaj i redaj u ovu temu, sve interesantne fotografije naravno da su dobrodosle.

A zar te nisu jos na pocetku naucili da nesmijes proturjecit adminima nista :D i da sve sto admini rade nema potrebe da se objasnjavaju, tako da ban mozes dobiti samo ako si bezobrazan, a sto se fotki tice slobodno slikaj, jer koliko ja vidim ovde se ne pominju nikakve firme, jedina tema su zanimljiva auta ili neki zanimljivi detalji, pa ako ti se navrate opet ti golfovi R i slicno bujum kaci ovjde u ovu temu ;)





Uvijek sam ti bio na svoju ruku xD Salim se eto sad sam dosao kuci , a sutra lijepo kameru pa ak sta naleti javim ... al kad bude sezona bice slika ... Danas bio s8 , cls amg


Eto pa se slikamo aBd ;);)
 
Top