MANGUP KOJI UDARA ZENE

MANGUP KOJI UDARA ZENE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stvarno sramota ja da sam kamerman ja bi ga lupio ubio bi ga namjestu on je ***** najveca udara zenu koje musko je musko kad te cuva 5 likova a ti udaras zenu sta ce ba sisa prava metak i cao
 
Član
ali njegova izjava je na kraju bila "ja je nisam udario ja sam je samo gurnuo ona je pala" cccccc
cisti primjer ne znam kako da ga nazovem
a za policiju da ne pricam ,............ ZALOSNO
 
Član
i kaze neko policija
kakva policija kakve PM
jos zgrada vrhuvnog suda i sutra ce da kazu kako policije gore nema ili u to vrijeme nisu bili tu ???

i jos lika osudili 12 godina i jos ga pustili na slobodu dok mu nenadju gdje ce odsluziti kaznu
hhahahah,a on je vec sutra negdje na bahamima,grckoj i tako to......

zalosno

NIGDJE KAO U BOSNI
 
Član
fuj,umro dabogda danas odma kretencino jadna,gledaj ga ***** mu materina,odma ga treba ubit na licu mjesta,i olos slican njemu sto ih pustaju u ovu zemlju.. A oni kreteni,idioti sto stoje sa strane, mislim boze sacuva,nemam komentara..
 
Član
Sirovina ženu udara,a veće su pičke ovi što okrenu glavu,zar nema u ovim našima ljudima ništa ono ljudsko,da reaguje na nepravdu :icon_mad:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Sirovina ženu udara,a veće su pičke ovi što okrenu glavu,zar nema u ovim našima ljudima ništa ono ljudsko,da reaguje na nepravdu :icon_mad:

Kako bi mu ja hebao mater,a ovo sto pricas za ove sto su okrenuli glavu tu su sve bili njegovi tjelohranitelji,advokati i rodbina mamu im :icon_mad:
 
e sad fino dovesti spec.jedinicu kojima samo oci vidis i udri...
ne bi vise nikad smio ni boks mec pogledat a kamoli da on nekog udari :icon_mad:

opsirnije
 
jadnik kreten fakin idiot bijednik fukara jado jadni nema dalje ono treba ubit da ne zna za sebe koji je to debil retardirani
 
Član
evo bas gledam emisiju uzivo o tome :icon_confused: ovo je sve zalosno gdje mi zivimo i kakva nam je sigurnost u drzavi:icon_sad::icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top