MANGUP KOJI UDARA ZENE

MANGUP KOJI UDARA ZENE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i kad kazu muhamed ali gasi je kriminalac, jeste ali makar ne udara djevojke i zene...mangup koji nesmije u prodavnicu otici bez tjelohranitelja sve je jasno kako je zajeban...nabijem sve takve na ku**c...
 
alfagirl je napisao(la):
evo bas gledam emisiju uzivo o tome :icon_confused: ovo je sve zalosno gdje mi zivimo i kakva nam je sigurnost u drzavi:icon_sad::icon_sad:

bakir se onom liku mocno nagovorio, upravo ono sto bih i ja rekao..
nema niko od njih morala nimalo, onaj samo sto nije poceo da brani GOSPODINA Kucevica....fujj
 
Član
xzone je napisao(la):
i kad kazu muhamed ali gasi je kriminalac, jeste ali makar ne udara djevojke i zene...mangup koji nesmije u prodavnicu otici bez tjelohranitelja sve je jasno kako je zajeban...nabijem sve takve na ku**c...

ma ja on samo dovodi crnce da siluju djevojčice od 12 godina...

jebala vas mafija i takvi idoli... uhvatite se knjige
 
Legend
jako jadno, ajd ok, ovaj kriminalac, idiot seljak sta ja znam vec, nije mi vrijedan ni spomena udari zenu, i onda nastaje tajac, razbjezase se svi niko da pomogne jadnoj zeni, aj ok sto je kamerman pobjegao, ipak on je tu da snimi,ali bilo je nekih debila tu sto su sjedili na klupama niko nista.. o strasnim policajcima sipe da i ne govorim (stoka seljacka , napravljena samo da se od drzave uzima vise love za njihovo finansiranje, ne kontam za koji ce nam oni q uopste..)
 
Član
xzone je napisao(la):
i kad kazu muhamed ali gasi je kriminalac, jeste ali makar ne udara djevojke i zene...mangup koji nesmije u prodavnicu otici bez tjelohranitelja sve je jasno kako je zajeban...nabijem sve takve na ku**c...

ne on to neradi, Boze sacuvaj..., on dovodi krkane i crnce da siluju zene i djevojke (djevojcice od 12, 13 godina)
sve je to na isti kalup...
pred vjecnu vatru objesit i dati narodu kamenje, nek gadjaju dok ne izdahnu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top