Mamicu im lopovsku...

Mamicu im lopovsku...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma predivno, jutros kad sam kreno na poso sjednem u auto, upalim i krenem, upalim zmigavac, kad ne radi, ja stanem da pogledam prednji kraj, inace imam problematican prednji desni zmigavac, pomakne se sijalica, i imam sta vidjet...
NEMA PREDNJEG BRANIKA!!!
Mamicu im lopovsku, neko mi ukro prednji branik, komplet, pa *ebem im majku, mogli su bar tablicu ostavit kreteni jedni!!!
kad sam ugledo, naprijed samo zastitni lim i sve zice poispadale zajedno sa sijalicama za zmigavce, *ebo te, pa da znam ko je pobio bi ih ko zeceve!!!
Jutros fino zakasnim na poso, na putu me zaustavi policija, kaze nemate prednje tablice, pa reko kretenu jedan, nema branika citavog, jesi corav!!! Tu me oni jebavali pola sata, kad sam doso u ze, nigdje parkinga, jedva nadjem parking... ma pobudalio sam... samo peh za pehom, da stvar bude bolja, dan prije, noc sam proveo pred zgradom popravljajuci hladnjak, curila rashladna tekucina, a u PM, sjebo se, zadnjah 5 dana nisam spavo sve ukupno 10 sati!
Jedva naso zamjensko crijevo za hladnjak, napokon to rijesio i sad ovo sranje!
Gdje cu sad nac novi branik,pa ga farbaj, pa radi novu tablicu, pa u PM!?!? Jos jedva sam naso prednji spoiler za GTI!!!
JoooooJ samo da mi je znat ko je ukro!!!

P.S. Izvinjavam se na nedoličnom izražavanju, al sam stvarno izfrustriran do bola... Da vam se bar malo pozalim.
 
Član
Jebiga druze, bas crnjak. Ovdje momku preksinoc obise auto i ukradose radio i zvucnike s zadnje police (meca 124 u pitanju, dakle morao je uc unutra i cupat zvucnike) , ispod bandere, kraj glavne ulice, 3 zgrade gledaju na tu tacku, nije ni pola 10 bilo. Da bog sacuva.
 
heh.. dje su sad oni silni penzioneri koji stalno spijunare na nas smrtnike... ovjek ih nekako zafali..
a nek je neko pio pred zgradom, svi ce saznati..
 
Član
e moj drug tako ti je kad zivimo u zoloskom vrtu.... meni su 2 mjeseca non stop skidali stvari s auta.. od maglenki, plastika,tablica pa cak i znakova jebene skode a da nepricam o ravnanju iskrivnjenog kljuca po autu.... jbg al tako nam je kako nam je
 

Eko

Član
ma proci ce i tih nekoliko dana jarane i onda ides dalje ;) razvedri se ... bice spojlera ;)
 
Član
Brate teski maler, zivimo u BiH ciganskoj zemlji gdje ce ti i stolicu ispod guzice ukrast ako ne sjedis na njoj...
 
došlo je vrijeme opereš auto ptica ti se posere na hubu netko skine govno konta da je naljepnica tužno ali tako je i sam sam bio par puta meta lopova
 
Ma narkomani neki 100%, ma nisam mogo vjerovat kad sam vidio...
prije...
01042008252an0.jpg

sad...
03042008256aj7.jpg

03042008257lr4.jpg
 
Član
Woow :icon_eek:

vjerovatno sam naivna u misljenju, da se mozes osiguranju obratiti zato ili?
meni bi morali cijelo auto odnijeti, jer nema shanse do branika doci "svana"..

ajoooj.. zao mi stvarno :icon_eek::icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top