Mamicu im lopovsku...

Mamicu im lopovsku...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa i kod golfa se nemože branik skinut s vana ovako su morali polomit kopče od branika što drže za šinu jer ovaj branik se skida odozdo 2 šarafa se jedne 2 s druge strane
 
iscupali sve, ne znam sta ce sa njim sa razvaljenim nosacima, kako ce ga iskoristit...
...a kad bi se obratio osiguranju, samo bi mi se nasmijali u lice, u normalnim drzavama ovo bi bila steta koju je moguce naplatit,u BiH je ovo svakodnevnica...
 
Član
Ja znam momka kojem su u sred zime ukrali prednju sofersajbu! Ali on skontao tek nakon 50m kada mu je "nesta" zapuhalo! I ne cudi me vise nista u Bosni ali stvarno mi je zao sto ti se ovo desilo! Samo kad krene nizbrdo... Ali doci ce i bolji dani!
 
Član
Meni je sad prioritet multilock nabaviti za mjenjac...ajde i nekako kad ti klepnu branik i ostale plastike sa auta...al ako ti puhnu auto, onda je prica zavrsena...
 
Član
zato ja care kasko placam... prije neki dan mi razbise auto jer je bio laptop unutra... al srecom sam nasao te doticne lopove pa mi je sve fino vraceno i popravio staklo... da ne spominjem da su lopovi nalupani ko vrece mislim da je suvisno :)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Meni je sad prioritet multilock nabaviti za mjenjac...ajde i nekako kad ti klepnu branik i ostale plastike sa auta...al ako ti puhnu auto, onda je prica zavrsena...

care meni odvezose passata 5 od stare prije 2 godine imo meta sistem alarm i multlock i dzaba ujutro ga nema :p sreca pa je kasko... :) kod mene je sve zivo kasko nicem drugom ne vjerujem... :)
 
Član
Zalosno fakat zivimo u takvoj jebnoj drzavi kao sto je BiH pa se moze sta ko hoce.
mene su jebeni hahari peglali u policiji 1h kad mi je avto ukradeno: ko sam, odakle sam, gdje sam...
2x su mi vadili muziku kobplet, zadnji put su nađeni, nasli ih ja i rodjo ba kod komsije u podrumu 15-ta kuca od mene njih cetvorica ubiveni od igle sve prodali samo im ostala kutija od basa, jebo ih malo, tortura bila max, lomljenje prstiju, zuba, uho grlo nos i zaglavili ja i on u muriju al nikad vise buraz nista mi na autu nije falilo...
tacno je doslo da moras dezurati oko svog auta da nebi ko sta drmzzz...
Jebi ih buraz hallal im bit ce i branika i spojlera i boljih auta ako bogda a tjesi me sto ce oni vazda ostati lopovcici oni sitni za cvaju sto kradu ma ne za cvaju za petaka ba za 1 fix prljave im droge da se ubodu mamu im *****, pizduni jebeni majmuni, narkomani sto se bodu jebeno prljavim iglama i potucaju se po prljavim ulicama nasih gradova, tifusari fujjjjjjjj odvratni su mi do bola...
Al bit ce to sve ok...
pozzz i no sikiriki, sory na mom vokabularu... :)
 
Član
uplatit cu i ja kasko, hebe me se...pa ako ukradu dobijem pare za isto takvo hehe :D...samo niko ti ne moze nadoplatiti lovom trud koji si ulozio...to je neporcijenjivo...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
uplatit cu i ja kasko, hebe me se...pa ako ukradu dobijem pare za isto takvo hehe :D...samo niko ti ne moze nadoplatiti lovom trud koji si ulozio...to je neporcijenjivo...

staces jarane bolje dobit ikakve pare nego nikakve :) samo da suza ne bude bolje i pola nego nista... :)
 
Član
ma kakav kasko... komsiji udarili auto na parkingu, nije mogo pare izvuc... moro sredit s nipexom da mu neke stvari ne popravljaju da bi manja cijena bila da bi kasko pristalo da mu palte... pa je onda ostatak sam iz svog dzepa platio...
 
ErRoR je napisao(la):
Luda scena nema dalje! Mogu mislit kak si popizdil kad si vidio da ga nema...

Shebo sm se kad sam vidio, isprva nisam mogo vjerovat, nije mi padalo na pamet da je ukraden, konto da sam ga odvalio kad sam silazio sa ivicnjaka, vratio se, pregledo sve i onda mi prodje kroz glavu da je ukraden...
pa pobudalio sam bio...c c c
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top