mala ga cepa

mala ga cepa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja neznam sta lose radi.. jedino sto sam u jednom trenutku vidio jest da je iz 4 stepena prebacila u 5 i odmah u 6 i pun :) Ostalo je po meni oke.. neznam sta ljudi ocekuju od zenskog roda, da konkurise Alonsu??
 
Član
ne znam kako se ponasa, nisam ga vozio :D ali ova mala sasvim solidno vozi, jedina mozda greska je ovo 5-ta pa 6-ta.... mogla je to malo razvuci :D

a nije ni ona za baciti :)
 
Član
mislim bukvalno ovde je nemogu nesto napisati da oma neko drugi to neokrene protiv nekog,svako pise komentare kakve hoce i kakve misli, a to dali smo mi vidjeli ferarija ili nismo sto komentarisemo sigurno sam vidio vise od 90% vas i vozio se u par ferarija,ja sam prokomentarisao ako izvlaci brzinu da ga treba cepati u obrtaje a drugi su to odma okrenuli da sam ja rekao kako ona nezna voziti...
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
mislim bukvalno ovde je nemogu nesto napisati da oma neko drugi to neokrene protiv nekog,svako pise komentare kakve hoce i kakve misli, a to dali smo mi vidjeli ferarija ili nismo sto komentarisemo sigurno sam vidio vise od 90% vas i vozio se u par ferarija,ja sam prokomentarisao ako izvlaci brzinu da ga treba cepati u obrtaje a drugi su to odma okrenuli da sam ja rekao kako ona nezna voziti...

a inace ti je to tako ovdje, svi sve znaju :D
 
Moze pricati ko sta hoce, dao bi jos guzice da se vozam sa njom haha....

Sto se stikli tice, i u mene rodica vozi u njima (da ne bude zabune) dobro vozi, nisam ni ja mogao vjerovati kad je dosla skoro i krenuli, ona sjeda u stiklama, ja ne bi znao hodat' u njima, kamoli vozit, kazem ja njoj bas ces u stiklama vozit, kaze ona naravno, i sto je najgore, vozi u stiklama bolje od mene haha, al' dobro iskustvo je na njenoj strani, caba sto je zensko :D
 
Član
daj ba treba biti iskren,ja se vozio 200 i umal se nisam sasro ko grlica:D,dobrih 80%nas ovdje koji komentarismo necemo ni sjest u ovakav bolid a kamo li provozat ga i to ovom brzinom,eto ja bi ga znao pravilno saltat pri ovoj brzini,bi al u k*rcu,zato daj ba ne kenjajte i ne zavidite zemskoj,svaka joj cast....:D
 
Član
strujaze je napisao(la):
daj ba treba biti iskren,ja se vozio 200 i umal se nisam sasro ko grlica:D,dobrih 80%nas ovdje koji komentarismo necemo ni sjest u ovakav bolid a kamo li provozat ga i to ovom brzinom,eto ja bi ga znao pravilno saltat pri ovoj brzini,bi al u k*rcu,zato daj ba ne kenjajte i ne zavidite zemskoj,svaka joj cast....:D

:lol::lol::lol::lol: potpisujem :123:
 
Ne svidja mi se ova zenksa izgledom (volim samo gare:icon_biggrin:), ali vozi dobro s obziorm da je zensko i to u stiklama;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top