mala ga cepa

mala ga cepa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaka njoj cast ;) vozila je ferarri sto ja nikad necu :D dere ga velikom brzinom sto ja nilkad necu moci, onolika peta na stikli i opet sasvim uredu vozi jedina greska brzo prebacivanje brzine 4 > 5 odma 6 pogled u mjenjac na onolikoj brzini. Kako inace zene voza i kakve gradske autice i ne snalaze se ova je VRH:icon_biggrin:
 

DLS

Početnik
cuj nezna prebacivat??? pa neznas ni ti jebat pa ti se cura neruga ....(ovo se odnosi na one sto su ljubomorni i sto pametuju preko tastature .. ) ja nikad nisam vozio preko 220 .. i to je bogam puno ,, a kamol zenska u stiklama 300 ..svaka cast
 
Super Moderator
Mrva je napisao(la):
Ja neznam sta lose radi.. jedino sto sam u jednom trenutku vidio jest da je iz 4 stepena prebacila u 5 i odmah u 6 i pun :) Ostalo je po meni oke.. neznam sta ljudi ocekuju od zenskog roda, da konkurise Alonsu??

i ja sam samo to primjetio da je napravila gresku kad je izvukla cetvrtu pa u petu i odma u sestu
al svaka njoj cast pa nek prica ko sta hoce ;)
 
Daj ba...branite je nesto...u stiklama voziti 300 km/h...glupa je za nepovjerovati...ajd,sto ce ona poginuti,ubit ce neduzne ljude!I neko napisa koliko je vas vozilo 300 km/h?-Pa sigurno nije ni 2 % s foruma...ali da imam ovakav bolid...vozio bi svaki drugi dan!:-D
Ne moze ni ona golfa navuci na 300 km/h...to je sigurno!:-D
Ne znaci da ona zna voziti ako ideovako brzo...ne bi ja s njom smjeo sjesti da ide 60 km/h...a da ne pricam o ovim brzinama!
 
Član
Brate ja sam isao sa vozacem (koji zna voziti auto i ima iza sebe ihahaj iskustva sa jakim autima) 240+ km/h i vjeruj nije mi bilo svejedno, malo se dlanovi oznojili i dobro, a kamoli sa zenskom da idem preko 80, pa ja bi vristao samo tako :lol::lol: i pod bi kod suvozaca probio koliko bi kocio nogama i natezao:lol::lol:
a to kazem iz iskustva :) a kamoli sa ovom u stiklama, i odkad se dr*enja kvacilo onako nit ga je pustila nit pritisnula do kraja i ko nesto kvacilo stisce i pusta i ko fol nesto turira :icon_question: braco moja to su velike brzine i malo prostora za greske, i tu se lako gubi glava... Samo nek ona vozi i sretno njoj...
 
Član
zenska vozi i taxi na ringu i to bolje nego x profi vozaca tako da...
ma nije bitno u cemu ona vozi ni kolko na sat vozi bitno je sta bi bilo u mrakači kasnije ...
 
joj finih nona:) a dobra je plavusica, za je*acine prava! Voznju necu puno da komentarisem, cura vozi bolje od mnogih "muskarcina" a kamoli od zena!
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Daj ba...branite je nesto...u stiklama voziti 300 km/h...glupa je za nepovjerovati...ajd,sto ce ona poginuti,ubit ce neduzne ljude!I neko napisa koliko je vas vozilo 300 km/h?-Pa sigurno nije ni 2 % s foruma...ali da imam ovakav bolid...vozio bi svaki drugi dan!:-D
Ne moze ni ona golfa navuci na 300 km/h...to je sigurno!:-D
Ne znaci da ona zna voziti ako ideovako brzo...ne bi ja s njom smjeo sjesti da ide 60 km/h...a da ne pricam o ovim brzinama!

gdje ces voziti tako brzo , pa ubices neduzne ljude :lol:
 
Član
Joj kao da je to nesto wow sto zena vozi,moja Lela (GTI 16V) kada je vozala GTI III ABF-a sa vecinom se trkala i mnogi joj nisu mogli konkurisati,a ipak nije svejedno ikako dobro vozi voziti se s njom 200km/h ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top