MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
Ova sto je AdnaNsa predlozio je odlicna. Vjerujem da je skuplja zbog samog izgleda majice a i zbog velicine i kolicine stampe ali eto vrijedi se raspitati..

raspitajte se momci,ne znam do kolko su ljudi spremni da daju al bolje je i da je 25km al da bude ko sto je prvobitno zamisljena da bude:cool:
 
Član
Deyo je napisao(la):
v2.png

:D:D
 
BHT Ovisnik
da i ovaj logo je jednako velik (skoro),bilo bi bolje prvobitno ba sto kaze vladica da je i skuplje,al meni je svejedno kako se god vi slozite ja sam za,najbolje je majice sad djelit tko bude u mostaru na SR da se tamo djeli jer ce ih dosta bit tko nije iz SA
 
Član
ja bi bio spreman dati pare za onu prvo bitnu ...znaci onu bijelu .... i ono acab ....

a vi se raspitajte pa mozemo izabrati ko hoce one bijele ili ove sto su jeftinije malo .... jebiga ....


ja sam za bijele
 
Član
meni je dobra ova s acabom a i sad ova zadnja s ovim crvenim autom,al ona 2. nije bas nes previse je obicna:123: ali kako god se dogovorite uzimam..iako bi bilo dobro da se naprave 3 vrste pa nek si svatko bira kak oce..i onda se napravi spisak
 
Dejo uradite i men jednu sa nickom Ervix.

A sto se tice Nerme ona radi ispis na maice nekim naljepnicama i sito stampoma al je sito stampa kratkotrajna ( max 5 pranja i izbise se )

Ja radio za firmu jedno i drugo, "naljepnica" posle god dana jos uvijek na maici a slika od sito stampe ni na mapi kuda nista nije ni bilo.
 
ova sims grafika sto je ervix spomenuo mi je u komsiluku, pa ako hocete mogu se raspitati i kod njih. radio sam kod njih jednom sliku neku na majicu i dobro se drzi slika, evo vec 2 godine nije se ostetila nimalo..

Deyo, racunaj i mene sa nickom :)
 
Član
neam vremena dasve procitam i neznam o cemu se radi ali ako cete praviti majice i ako treba ucestvovati recite cijenu I JA BI MAJICU BHTUNING!!!:cool:
 
Član
ja sam za ovu samo bez acab, mislim da je suvisno, racunajte i mene, nije bitna cijena:icon_smile:
 

IGY

Član
i ja bi jednu naravno
i nije problem za placanje
i ne bi lose bilo da ima nick na majcama, mozda neki mal i diskretan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top