MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
kako sta sad,nisam nista razumio,kako sa nick-ovima,ko placa,tko printa:icon_question::D
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
kako sta sad,nisam nista razumio,kako sa nick-ovima,ko placa,tko printa:icon_question::D

ja kolko sam shvatio od ranijih postova,ko hoce s nikom kaze kad bude narucivao a ko nece nece al svakako ce se ostaviti prostor da se naknadno moze staviti nik a sto se tice printanja to ce deyo da napravi prototip pa ce slikati i pokazati ovde na forumu i ako to bude to krece se sa spiskom
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
Evo momci jos jedan prijedlog,dakle ovdje gdje pise nick bi bio vas nick :).Znaci prvo se ode i ugovori sa firmom koja radi ovo,tj.da li imaju majice koje mi zelimo ili da ih mi "naveliko" nabavimo,drugo napravimo spisak i prikupimo novac tako da znamo da nas niko nece izraditi.Mozemo praviti obje majice,dakle napravimo npr.15,20 sa nickovima ko zeli a ostalo ove druge bez nickova da ih SVAKO moze nositi bez obzira da li je clan foruma ili ne.Evo kako bi to izgledalo :)






eh ovako brate i netreba nista mijenjati .... znaci nick je tu i bas je fino .... a i ovo acab je super ...... ja sam za ovu varijantu i kupujem je
 
BHT Ovisnik
evo odma da ja kazem,jer nisam najbolje sve razumio,majica XL,nick CoL3 pa ako se pravilo grupno eto,novac nije problem
 
Član
pa velicine moguce kako god ko bude htio a isto tako i s nikovima nema tu pouno mudrovanja..i fla bogu da moraju dati neki popust na 50majca to oni zarade u 2 sedmice sto ce u 3 dana...aj se dogovrite vise oko majce da se ne mjenja..
 
Član
evo ova kombinacija nek ostane sto sam stavio sliku gore u postu ...

ima mjesta i za nick i acab ...

nek neko lock temu i nek se otvori nova da se dogovorimo za placanje
 
Član
deyo nevidim sliku ...


moze li se ko raspitati koliko bi kostala majca ova bijela sa crnim rubovima sto sam postavio u postu pa da se dogovorimo jebemga ...


ova majca meni bas extra majkemi ... ovo kad kupim nosam je u grad ma svugdje
 
Član
vidjet cemo sutra sta cemo uspjeti iskombinovati pa ako vam se svidi... onda cemo dogovoriti grupnjak :D
 
Član
ok....sutra ..

samo ja sam u skoli do 1 i 20 .. jebiga .... uglavnom ja sam za onu pa nek kosta kosta
 
Član
Koliko te tvoje deyo kostaju 5KM :lol::lol: dobro je samo mi malo jednostavno :),jesu ti rekli tacnu cijenu ovih sto sam ja odradio koliko bi nas izaslo po majici,ja bi dao 20,25KM ako treba za nju samo da fino ispadne :) e sad cu ti poslati nick na PM pa ukoliko mozes da mi promijenis necu ovo AdnaNsa :D

Deyo je napisao(la):
badboy je napisao(la):
ok....sutra ..

samo ja sam u skoli do 1 i 20 .. jebiga .... uglavnom ja sam za onu pa nek kosta kosta

Može se napraviti ali bez onog auta, i sumnjam da će rub biti crn, jer su te majice generalno skuplje, ali javićemo vam sutra, kao što bulex kaže ;)

ma da vidite i raspitajte se pa sta vam predloze javite ;) da ne petljamo daba
 
Član
Ova sto je AdnaNsa predlozio je odlicna. Vjerujem da je skuplja zbog samog izgleda majice a i zbog velicine i kolicine stampe ali eto vrijedi se raspitati..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top