M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Druze bmw ti je drama nema dalje stvarno ide ko nevrjeme gledo sam youtube kad si se ganjo sa onim audiem nemoze ni da ti pridje ....iskreno druze kolika mu je potrosnja ? :)
 
Član
MuMa je napisao(la):
Druze bmw ti je drama nema dalje stvarno ide ko nevrjeme gledo sam youtube kad si se ganjo sa onim audiem nemoze ni da ti pridje ....iskreno druze kolika mu je potrosnja ? :)

hvala frendu , prosječna potrošnja je oko 20 l na 100km , znao sam ga spustiti na autoputu kad idem u austriju i dalje na 13 l ali to je cijelo vrijeme vožnja sa tempomatom 150 km/h u 6-oj brzini , takođe sam znao ga dići na 35 l ali je vožnja od 270-300 km/h tako da sve zavisi koliko hoćeš da se zabavljaš. ugl normalne loko vožnje oko 20-22 litra. pozzz
 
Član
Kralju bendžola je drama, neki dan sam bio iza tebe kod policije u bihacu na semaforima, pa sam pokuso malo ici za tobom al nemoguce...
 
Član
druzeee jel se probudio Bembara iz zimskog sna? :D :D
bice opet urnebes po Bihacu :D ;)
jedva cekam vidjeti tvoju masinu na bihackim ulicama ;)


pozzzz
 
Član
Icealen je napisao(la):
druzeee jel se probudio Bembara iz zimskog sna? :D :D
bice opet urnebes po Bihacu :D ;)
jedva cekam vidjeti tvoju masinu na bihackim ulicama ;)


pozzzz

vozam se po malo mada su još prljave ceste i pune kamenčića od posipanja pa mi i nije neki ćejf, pozzz

tnx svima...;)
 
Član
Evo mali update na ///M-u , stiglo iz USA nakon 2 mjeseca od narudžbe

http://conceptperformance.net/shop/product_info.php/bmw-e39-m5-front-mesh-grille-with-aluminum-brake-ducts-p-385

20120723347.jpg
By pikim5 at 2012-07-24[/img]

20120724351.jpg
By pikim5 at 2012-07-24[/img]

20120724353.jpg
By pikim5 at 2012-07-24[/img]
 
Koja je uloga ovih "rupa" u ovome ? Kao neki usisnici ili trebaju doći neka dodatna svijetla,maglenke će biti tu ili kako već ? Skroz mi je nejasno šta planiraš :lol:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Koja je uloga ovih "rupa" u ovome ? Kao neki usisnici ili trebaju doći neka dodatna svijetla,maglenke će biti tu ili kako već ? Skroz mi je nejasno šta planiraš :lol:

Za kočnice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top