M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

evo koja sličica i od NOS-a

Boca

19042011366.th.jpg
[/URL][/img]

čarobni prekidač

19042011367.th.jpg
[/URL][/img]

19042011372.th.jpg
[/URL][/img]

ozraka ide kroz grilove

19042011375.th.jpg
[/URL][/img]

tnx svima na komentarima...:icon_smile:
 
Član
RE: M 5

Ovo auto i cijela tema je za opustanje, uzivanje i divljenje, svaka cast! Nadam se da cu makar vidjet u prolazu makinu ako budes u rodnom mjestu heh. Pozz
 
Član
RE: M 5

svaka cast drug ruke ti se pozlatile nadam se samo da cu te gdje sresti da se pogleda ta masina uzivo cc:cool::cool:
 
Član
RE: M 5

roki_actros je napisao(la):
Rino brate, jel u nedjelju pada test voznja 'vamo kod mene :D ili dolazis nekim zamjenskim vozilom :123:
Dolazim sa M-om ali auto još treba da se mapira na nitro a to će biti poslije praznika jer moram zamijeniti jedan senzor , što znači da vožnja može ali sa mizernih 400 konjića a aBd drugi put ima da se zabavljamo dok ne spržimo cijelu bocu nitra , he he , pozzz
 
Član
RE: M 5

ahahah ovo je pravi fun car ;) uzivas rinaldo maksimalno, tako i treba ..
da se navozas, i nauzivas jos vise, mada s ovakvim autom je uzivanje svaki metar :cool:

povedite i mene kad budete trosili, necete ni primjetit da sam tu :D
 
Član
RE: M 5

uco_opc je napisao(la):
svaka cast drug ruke ti se pozlatile nadam se samo da cu te gdje sresti da se pogleda ta masina uzivo cc:cool::cool:

frendu ti ko da živiš u Hamburgu šta se imaš nadat , sjedeš u auto i u Bihać , bujruma ima , ako ti se ne da preći 25 kilometara naći ćemo se na Ostrožcu na piću samo javi kad možeš , he he , pozzz

Sahman_Turbe je napisao(la):
:icon_cry:
samo se nasikira :icon_cry: :D svaka cast po ko zna koji put ;)
san snova :icon_cry:

tnx frendu ;)

p.s. dobar ti avatar:cool:
 
Član
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
svaka cast drug ruke ti se pozlatile nadam se samo da cu te gdje sresti da se pogleda ta masina uzivo cc:cool::cool:

frendu ti ko da živiš u Hamburgu šta se imaš nadat , sjedeš u auto i u Bihać , bujruma ima , ako ti se ne da preći 25 kilometara naći ćemo se na Ostrožcu na piću samo javi kad možeš , he he , pozzz


Hahahah a biooo sam prije dva dana u bihacui sa malim Balicem sto ima Calibru a vjerujem da ga znas trebam opet doci za koji dan i da se pije kafica
 
Član
RE: M 5

uh lijepo si ovo dotjerao,
jesil uzeo assymetric2,bolje su od keca,ja cekam za par dana stizu,kazu manje metara da se zakoci neshto svasta sam citao na njihovoj stranici
 
Član
RE: M 5

roki_actros je napisao(la):
@rinaldo: Sve jedno, vozimo se ;) Kad stignes, javi se ;) U nedjelju sam free, pa pijemo kafu ;)

Neću moći u Nedjelju zbog praznika ali javim se pa se dogovorimo, vidimo se aBd

lov2xlr8 je napisao(la):
uh lijepo si ovo dotjerao,
jesil uzeo assymetric2,bolje su od keca,ja cekam za par dana stizu,kazu manje metara da se zakoci neshto svasta sam citao na njihovoj stranici

nisam jer nisu imali 275/35 , tnx druže

uco_opc je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
svaka cast drug ruke ti se pozlatile nadam se samo da cu te gdje sresti da se pogleda ta masina uzivo cc:cool::cool:

frendu ti ko da živiš u Hamburgu šta se imaš nadat , sjedeš u auto i u Bihać , bujruma ima , ako ti se ne da preći 25 kilometara naći ćemo se na Ostrožcu na piću samo javi kad možeš , he he , pozzz


Hahahah a biooo sam prije dva dana u bihacui sa malim Balicem sto ima Calibru a vjerujem da ga znas trebam opet doci za koji dan i da se pije kafica



slobodno zovi na 061 734 741 , pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top