M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
..., auto je kupljen u njemačkoj gdje je bio policijski presretač , imao je stroboskope kad je došao u BiH, prijašnji vlasnik tvrdi da je dignut na 480 ks ...

za mensu i oggy-a :D
al u ovu temu uc, svaki put isto zadovoljstvo :icon_biggrin:
 
Član
RE: M 5

kavaz je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
..., auto je kupljen u njemačkoj gdje je bio policijski presretač , imao je stroboskope kad je došao u BiH, prijašnji vlasnik tvrdi da je dignut na 480 ks ...

za mensu i oggy-a :D
al u ovu temu uc, svaki put isto zadovoljstvo :icon_biggrin:

Ja mislim da ovaj smajli:D ima neko značenje.;)
Temu sam prelistao nekoliko puta, a i sam vlasnik mi je pričao, malo smo se i vozali, bla, bla,... Ne kvarimo temu i brišite ove gluposti.;)
 
Član
RE: M 5

pa bas zato, jedan si od rijetkih koji je imao to zadovoljstvo, taj smajli je znak ljubomore, a ljepsi taj nego ovaj :icon_twisted: :D

:icon_exclaim: ;)
 
Član
RE: M 5

hvala dečki na lijepim komentarima , istina da je auto bio presretač i da je bio čipovan ali priče o 480 konja su i dalje ostale samo priče prijašnjeg vlasnika koji se u tuning razumije koliko i moja nane , sad je auto na fabričkoj mapi (400 ps), pozzzz svima

http://www.youtube.com/watch?v=1R3FBK8t9RA
 
Administrator
RE: M 5

ma predobar bimmer... svaka cast po ko zna koji put;)
a bas te podjoh pitati jesi li bio na valjcima kad ono klip;);)
 
Član
RE: M 5

Evo da malo dignemo prašinu , radilo se na autu , legle nove gume ( i ove godine sam se odlučio za good year eagle f1 asymetric ) 3M carbon folija na krov , vanjske lajsne i difuzor . složen je i nitro ali o tome nešto više poslije jer čekamo da se u subotu zamjeni senzor na bregastoj i da se to sve fino mapira kod Dr. SM...

14042011346.th.jpg
[/URL][/img]

14042011349b.th.jpg
[/URL][/img]

14042011348.th.jpg
[/URL][/img]

14042011354.th.jpg
[/URL][/img]

14042011347.th.jpg
[/URL][/img]



[URL=http://img708.imageshack.us/i/...shack.us/img708/9162/14042011345.th.jpg[/IMG][/url]

14042011345.th.jpg
[/URL][/img]
 
RE: M 5

ooo slikao se u mom komsiluku hehe... ;) danas te vidjeh ali u pandi i u uniformi si bio :123:

btw bmw je ZVIJER !!!
 
Legend
RE: M 5

nitro ?? ma daaaj , pa komsiluk em sto vozis tu unikatnu masinu kod nas , al opet ti nije dosta , SVAKA CAST , nadam se da cu na skoro imati prilike malo blize pogledati bimera
samo naprijed ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top