Ljetovanje, Herceg Novi...

Ljetovanje, Herceg Novi...

Član
Interesuje me ko je od vas ljetovao u Herceg Novom (CG) i da li imate neki kontakt broj da preporucite za smjestaj... Cijena je opet bitna,pa bi volio da je navedete...

Hvala;)
 
Član
Ove godine prošao kompletno crnogorsko primorje a najviše se zadržao u Budvi (4 dana) i Ulcinju (2 dana)... Što se mene tiče crna gora nikad više... Toliko prljavo, skupo, na plažama jedno na drugom leži itd... 99% plaže je prekriveno ležaljkama i suncobranima a ono malo jada po ćoškovima za obične smrtnike... More čisto jedino na zabačenim plažama koje su malo dalje od centra...

Recimo u Budvi slovenska plaža je ciganluk teški dok mogren 1 i 2 su super al tu je gužva i treba malo pješačit...

Kroz herceg novi sam samo prošao i ne djeluje mi ništa bolje od ostatka primorja... Ako hoćeš da se fino odmoriš hrvacka zakon vjeruj mi :cool:
 
Član
Ja bio u Sutomoru. Malo mjesto nema puno turista a i to sto ima su sve rusi.
Plaza pjescana duzine oko 2Km.
Gdje god dodjes mozes donijeti svoju lezaljku i suncobran a mozes i inzajmiti.
Lijep provod za 10Eur po osobi (pun pansion)-- pravi studentski smjestaj:lol:, ali je barem mir i tisina.;)
Ima mjesta za parkirati, ulice nisu jednosmjerene kao u drugim mjestima.
Cisto je, ljudi su ljubazni.
 
Član
zilla ocigledno nisi citavu obalu obisao cima tako blatis,nisu HN i Budva jedina mjesta u Cg, Sutomore,Petrovac,Canj,Becici itd sve su to super mjesta sa odlicnim i velikim plazama.
 
mozda jesu fina ali momak nije nista pogrijesio sto je rekao da je prljavo..... hn i gore taj zalijev da ne pominjem, samo mozgovi kao sto su crnogorci mogu sprovesti kanalizaciju u more onako bez pardona...... hn ima fin nocni zivot, plaze ocajne, ali ko vec od vas ide na more radi mora........

ako ko ima neka momku ponudi br telefona, da se ne skrece s teme nije cilj opis cg, mada Nelle_G sve i da odes na slijepo naci ces smjestaj, kraj je sezone skoro, cijene su opale tako da vjerujem da ces i za 7€ naci, a za 10€ ces imati na izvoz ;)
 
Član
Idi u ulcinj na veliku plazu, plaza 14km, sitni pijesak nema guzve ljepota, bio sam ove godine i abd idem i narednih godina, imao sam extra smjestaj Apartman sa 3 kreveta,klima,tv,balkon nova kuca placaio sam 20eura ako te interesuje javi mi se privatnom porukom pa ti proslijedim podatke... za ostala mjesta neznam nit zelim da mijenjam, za odmorit sigurno bolje lokacije nema... evo ti i par slikica


p8090043q.jpg

p8110034.jpg

p8110052.jpg
 
Član
Bio u Budvi ove godine,kupao se svaki dan na Jazu i na Trstenom,extra! Prljavo nije,ni guzva,isao na plazu oko 11-12 svaki put bilo i ljezaljki i mjesta samo za peskir i suncobran! :cool: Bio sam i u Herceg Novom par puta,dovoljno je da malo bolje proberes plazu i bice ti extra,a i ako hoces da uzivas imas brodice za Zanjice,tamo je odlicno! :cool:
 
Član
@Anais... lijepe plaze nema sta,nisam tamo bio... Jel 20 EUR po osobi???

Hvala svima, ako neko jos ima iskustva neka podjeli ... bilo bi lijepo i neki kontekt broj ostavit ako nista da se provjeri stanje :)
 
Član
Da možeš ti da uživaš u svemu tome što si nabrojao al treba imat milju maraka za to... ja sam potrošio 5 stoja a nisam izašo kako treba... možete vi pričati šta hoćete ali ja se iz cg vratio prije par dana i znam šta pričam...

Ovaj spominje Bečiće a tamo je svaki centimetar plaže zakupio privatnik i tu pale samo ležaljke... Ko hoće provode, noćni život i te zajebancije neće pogriješiti sa cg ali ako hoćete da se odmorite furajte u HR...

Nas troje smo bili po prvi put u CG i definitivo zaključili CG nikad više...

Za Herceg Novi ti ne mogu pono reći samo sam onako pronjuškao usput a vjerujem da su sve to ista g....



Nelle_G je napisao(la):
@Anais... lijepe plaze nema sta,nisam tamo bio... Jel 20 EUR po osobi???

Hvala svima, ako neko jos ima iskustva neka podjeli ... bilo bi lijepo i neki kontekt broj ostavit ako nista da se provjeri stanje :)

ulcinj ti nije loš za odmoriti se... velika plaža je jedno veliko prostranstvo i npr legneš negdje a 50m nikog oko tebe... jes da je more malo prljavo i smrdi nekako čudno al ulcinj nije tako loš... smještaj možeš nać jeftino... znam da sam u prolazu pitao par onih što čekaju oko ceste... imaš i po 8€ po osobi a s klimom, tv-om, blizu mora možeš nać trokrevetnih apartmana za 40€ koliko hoćeš...

ja sam bio 2 dana i oba dana zakupio onaj šadrvan sa paravanima i tu je bio fino... imaš hladovinu a imaš i pijesak okolo da se sunčaš... košta 12€ al vrijedi svaki cent...
 
Član
Ja isao sa djevojkom,znaci nisam izlazio nikako! Dnevni parking jaz 2.5 e,suncobran 2e,a ako hoces 2 lezaljke i suncobran 8e! Od budve do jaza 10 min! ;) Smjestaj 15e soba sa kupatilom,klimom,kablovskom,friziderom....
 
Član
Evo ti još jedna primjer koja je to bagra ovi crnogorci

http://www.youtube.com/watch?v=gnW-YpgoVb8

pogledaj klip, slovenska plaža... vidi se pijesak, malo raje ma sve za 10, milina... ali u stvarnosti ovaj pijesak je prekriven ležaljkama a ono malo jada od slobodne plaže je onaj krupni kamen... raje more, sve jedno na drugom leži... vidio sam najmanje na 5 mjesta u sred plaže kanalizacija ide u more :icon_evil:
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
@Anais... lijepe plaze nema sta,nisam tamo bio... Jel 20 EUR po osobi???

Hvala svima, ako neko jos ima iskustva neka podjeli ... bilo bi lijepo i neki kontekt broj ostavit ako nista da se provjeri stanje :)

20eura za oboje :) cisto usporedbe radi u zaostrogu prije 2 godine sam placao 25 po osobi plus svaki dan 5 eura za parking :lol: smijesno... hrvatsku ne zelim ni na slici vise da vidim
 
Član
Ja sam letovao godinama u HN tacnije u Igalu, inace to je spojeno. Vise bih ti preporucio Igalo nego hn jer su bolje plaze, provod nije los ali je Budva Budva da se ne lazemo...Privatni smestaj u Igalu ili HN se krece oko 10e, i lako ces ga naci tamo;) Sto se tice Budve, privatni smestaj je 12-15, a ako na more ides zbog provoda pravac Budva, diskotea Top Hill, Sparta i jos puno dobrih mesta, pogledaj na yt kakvih...Sto se tice kupanja, Slovenska plaza NIKAKO ciganluk kao sto neko rece, Trsteno, Mogren ima jos lepih plaza...Ako ides na pravi odmor onda gledaj manja mesta kao npr Ulcinj, Plavi Horizonti, tu je lep pesak i trebalo bi da bude cistije. Sto se Sutomora tice, to je najveci ciganluk u CG ja tamo ne bih isao nikako, radnicko letovaliste, po meni prljavo, neuredjeno, ali je zato najjeftinije i nije los provod kako kazu...
 
Član
Ove godine bio u Ulcinju i Utjehi. Samo cu reci da sam upoznao Mostarce kojima je Hrvatska ispred nosa ali nisu otisli tamo...
U Ulcinju je super, bas za omladinu, tona diskoteka i kafica ali i guzve (u centru i na maloj plazi gdje se btw. nikako ne kupati). Velika plaza odlicna a i Borići. Cijene hrane i pica haman iste k'o u Sarajevu. Smjestaj jeftin.
Utjeha je jos bolja. Malo mjesto, veoma cisto, more nevjerovatno, sve Beogradjanke :D
Budva je dosta skuplja
 
Top