Ljetovanje, Herceg Novi...

Ljetovanje, Herceg Novi...

Član
Utjeha dodje izmedju Ulcinja i Bara. Malo mjesto - plaza, par diskoteka i kafica i apartmani. Jeftiniji smjestaj je malo iznad plaze. Ja sam bio 5 minuta od plaze, apartman smo placali 8 eura po osobi ali nazalost nemam nikakav kontakt broj mada mislim da nije problem tamo pronaci (tako smo i mi). Bukvalno ima samo Beogradjana, svaku noc muzika uzivo i mogu ti reci sve ovi poznati pjevaci/cice
Gradska plaza je kamenita, dvije privatne su ploce na stijenama. More je nevjerovatno cisto. Centralna je gradska (6 eura 2 lezaljke i suncobran) ove sa strana su privatne, na jednoj 8 eura dvije lezaljke i suncobran a drugoj 4 eura.

Ima dosta informacija i na internetu pa googlaj


 
Član
nemoj da se puno brineš oko smještaja... moja ti je preporuka da odeš, vidiš pa tek onda uzmeš... ja sam rezervisao smještaj i posle shvatio da sam mogao naći bolji smještaj za manje para... čim dođeš u ulcinj ili bilo gdje imaš svuda onih padobranaca što nude smještaj;)
 
Član
Slazem se sa zillom.
I nemoj stajati onim prvima na cesti jer je to vecinom smjestaj puno daleko od plaze vec polako, prosetas malo i pronaci ces
 
Član
U igalu imas smjestaja po 8 Eura i ja sam iznajmljivo. I nemoj slusat one kraj ceste dilere goni ih u tri lijepe ;)
 
Član
Одг: Ljetovanje, Herceg Novi...

Ljudi ja bih isao u budvu ima li ko kakvu dobru ponudu i broj tel???
;)
 
Član
kAcA je napisao(la):
Ove godine bio u Ulcinju i Utjehi. Samo cu reci da sam upoznao Mostarce kojima je Hrvatska ispred nosa ali nisu otisli tamo...


Pa mozda su se ljudi jednostavno zasitili hr plaza ili su htjeli promjenu.
Samo ne razumijem kako mozete Hr i CG staviti u istu recenicu po pitanju plaza, cijena, provoda, i onoga sto imate vidjeti u zemlji :icon_question:
Sto se tice cijena normalno je da je Hr skuplja jer se prilagođava EU drzavljanima kojim je sasvim normalno dati 5 eura za parking, cak i premalo. Tko zeli dobar provod oticice na Zrce, i spreman je izvalit pare za taj provod jer je dosao da se provede, a i onaj sto je dosao na samo odmor i sobu od 10 eura taj ce i nac sobu od 10 eura na nekom losijem mjestu
 
Član
Ako je neko zainteresovan za Igalo neka se javi na pm imam slobodno do 20.7 po 8 Eura cijena desetak minuta pjeske do titove vile.
 
Top