Libija- cinjenice koje vecina ljudi ne zna

Libija- cinjenice koje vecina ljudi ne zna

Član
smajke duso prodana , izdajnice ,šejtane , u tebi je zli duh idi kod Nizame da ga istjera , estakfirula ćafira :icon_biggrin:

p.s. novac te nece uciniti sretnim :cool:

iako bolje biti bogat i nesretan, nego siromasan i nesretan :cool:

sve je tacno sto ste napisali, jako poucna tema....saljite je amerima neka progledaju :)

p.s. 2. sve ide svojim tokom ako se ne umjesaju 'mali' igraci s.korea ili iran ;)
 
GTI-FAN: Brate Kina je bez svog interesnog saveznika mali igrac protiv Amerike , trenutno imaju najbolju strategiju probijanja na vrh i kad-tad ce preuzeti "krunu" Americi , ali ja vjerujem da necemo mi to dozvijeti. Kina u pozadini ceka pravi trenutak , cekaju da Amerika oslabi. A vec sam rekao da je svaka imperija bila do koljena u krvi , nemojte ocekivati da kad dodju mali zuti na vrh da ce biti nesto bolje ;) Nego , nasoj je drzavi bolje sto se drzi Amerike nego da se okrenula prema istoku.

A za ove sto smatraju Amere najgluljim narodom na svijetu nemam komentara. Na osnovu par klipova na yt ste to zakljucili. Bravo :cool:
 
Vernes_AMG je napisao(la):
GTI-FAN: Brate Kina je bez svog interesnog saveznika mali igrac protiv Amerike , trenutno imaju najbolju strategiju probijanja na vrh i kad-tad ce preuzeti "krunu" Americi , ali ja vjerujem da necemo mi to dozvijeti. Kina u pozadini ceka pravi trenutak , cekaju da Amerika oslabi. A vec sam rekao da je svaka imperija bila do koljena u krvi , nemojte ocekivati da kad dodju mali zuti na vrh da ce biti nesto bolje ;) Nego , nasoj je drzavi bolje sto se drzi Amerike nego da se okrenula prema istoku.

A za ove sto smatraju Amere najgluljim narodom na svijetu nemam komentara. Na osnovu par klipova na yt ste to zakljucili. Bravo :cool:

Upravo to, nisu oni glupi ni najmanje, glupi su svi ostali, u koje ubrajam i nas Balkance sto dopustamo da nam oni zavode red, da nam oni kroje sudbinu! Svo ovo sra*e sto se desavalo na ovim prostorima je izazvano od strane Amerike! Da bi imali gdje svoje oruzije da prodaju, da zarade, i onda dodju i oce da grade mir! Razne bolescure, kojekave pogane zivotinje, droge, sve to je doslo njihovim dolaskom! Uostalom ko god oce da otvori oci, vidjece i znace o cemu pricam, a svim onima koji su zaludjeni Amerikom, nek im je Bog dragi, na pomoci!
 
Član
smajke je napisao(la):
Pare ne cine ljude sretnim al radije cu plakat u porsheu :D
Ma ja sam uvjek govorio da je trebao Reich pobjediti u vw2 :icon_biggrin:,i pobjedili bi da je bilo malo bolje strategije samo sto je Adolf bio pre fanatican i zelio sve odjednom



Vernes_AMG je napisao(la):
A za ove sto smatraju Amere najgluljim narodom na svijetu nemam komentara. Na osnovu par klipova na yt ste to zakljucili. Bravo :cool:
Ovi klipovi tvrde da je njihovo vodstvo,(ne samo njihovo, sve to u biti potjece od Britanaca) jako jako inteligentno ali im treba glup narod.



Vernes_AMG je napisao(la):
A vec sam rekao da je svaka imperija bila do koljena u krvi , nemojte ocekivati da kad dodju mali zuti na vrh da ce biti nesto bolje ;) Nego , nasoj je drzavi bolje sto se drzi Amerike nego da se okrenula prema istoku.
Slazem se,uvjek je postojao neki Imperij koji tlaci ostale,nikada se to vjerovatno nece promjeniti i mozda je bolje da su oni tata mata nego neko drugi al jbga,svijet je nepravedan,da bi on zivjeli u izobilju i imali vise nego im je potrebno u Africi svaki dan mora od gladi umrijeti ko zna koliko djece iako su resursi zemlje dovoljni za sve .To je u biti izvorna ideja socijalizma,svijet bez bogatih i siromasnih .
 
Član
Ko je imao priliku da pročita knjigu Doktrina šoka od Naomi Klein sve mu je jasno, ima i istoimeni film.. Od sredine pedesetih godina prošlog stoljeća, pa do današnjice je obuhvatila.. Kako Amerikanci gaze preko mrtvih da dođu do nafte i para.. Čak su umiješali i prste u Poljsku 90ih nakon raspada SSSR-a.. Da ne pričam Irak i Afganistan, i eto sada i Gadafi zasmetao i sklonili ga. Sve je smišljeno da se jedna šačica ljudi enormno bogati preko svojih privatnih američkih firmi,a da sve drugo sravne sa zemljom.. U te privatne firme spadaju i ove u kojima npr Smajke radi i još hiljade bosanaca.. Vlasnici tih firmi dobiju puno puno više nego što potroše.. I MMF i Svjetska banka su ista banda, i toliko država drže u svojim raljama kreditima i kamatama da je to smiješno.

Ameri, dabogda vam potonuo kontinent !
 

MTR

Član
Schumi je napisao(la):
Ko je imao priliku da pročita knjigu Doktrina šoka od Naomi Klein sve mu je jasno, ima i istoimeni film.. Od sredine pedesetih godina prošlog stoljeća, pa do današnjice je obuhvatila.. Kako Amerikanci gaze preko mrtvih da dođu do nafte i para.. Čak su umiješali i prste u Poljsku 90ih nakon raspada SSSR-a.. Da ne pričam Irak i Afganistan, i eto sada i Gadafi zasmetao i sklonili ga. Sve je smišljeno da se jedna šačica ljudi enormno bogati preko svojih privatnih američkih firmi,a da sve drugo sravne sa zemljom.. U te privatne firme spadaju i ove u kojima npr Smajke radi i još hiljade bosanaca.. Vlasnici tih firmi dobiju puno puno više nego što potroše.. I MMF i Svjetska banka su ista banda, i toliko država drže u svojim raljama kreditima i kamatama da je to smiješno.

Ameri, dabogda vam potonuo kontinent !

upravo tako ;) , sve je zamazano laziranim vijestima i nakaradnim narodom

ukratko : Don't Believe The Hype
 
Top