Lexus LS 600h L

Lexus LS 600h L

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedan od najboljih automobila u svojoj klasi.

A ta klasa je. mozda moze sa kineskim i korejskim (luksuznim) ako se tako mogu nazvat a poredidt ga sa mecom
 
Član
sema911 je napisao(la):
Jedan od najboljih automobila u svojoj klasi.

A ta klasa je. mozda moze sa kineskim i korejskim (luksuznim) ako se tako mogu nazvat a poredidt ga sa mecom

jesi kad vidio lexusa?
 
Član
alo ba to je auto konkurencija najvišim klasama auta.. tj S-class, BMW7, audi A8, i sl.

pa vi malo rezonujte, ne bih baš rekao da je bolji ali ni da je gori, sve je to tu negdje....
 
Član
gdje god se spominje lexus cut cete TOYOTIN PROIZVODJAC LUKSUZNIH LIMUZINA
pa skontajte jel to bezze
ja znam da je ovo brod,i to kakav,i mislim da nimalo ne zaostaje za europskim,a neko rece korejski i kineski,ako nisi znao TOYOTA JE JAPANSKA
 
Član
Sto se tice dizajna - eksterijera i enterijera pogotovo za svaku je pohvalu.Veliki sam ljubitelj mercedesa donedavno imao jednog ali ovaj leksus je stvarno dobar,svaka im cast.
 
Početnik
Napaljena djeca na ovom forumu bi trebala prvo malo vise da se informisu o autima za koja misle da znaju nesto, i samim tim da ustede dragocjeni prostor ovog foruma umjesto da ga zatrpavaju svojim nebuloznim postovima..zajebao se svako ko misli da ako zna napamet koliko neko auto ima ''konja'' (a pritom nema blage veze sta uopste znaci KS) da zna nesto o tom autu..manje igrajte igrice a malo vise posvetite paznju realnosti i stvarnom svijetu..ne znaju odakle koja firma dolazi a pametuju..:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Napaljena djeca na ovom forumu bi trebala prvo malo vise da se informisu o autima za koja misle da znaju nesto, i samim tim da ustede dragocjeni prostor ovog foruma umjesto da ga zatrpavaju svojim nebuloznim postovima..zajebao se svako ko misli da ako zna napamet koliko neko auto ima ''konja'' (a pritom nema blage veze sta uopste znaci KS) da zna nesto o tom autu..manje igrajte igrice a malo vise posvetite paznju realnosti i stvarnom svijetu..ne znaju odakle koja firma dolazi a pametuju..:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

JA i ?:icon_question:
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Napaljena djeca na ovom forumu bi trebala prvo malo vise da se informisu o autima za koja misle da znaju nesto, i samim tim da ustede dragocjeni prostor ovog foruma umjesto da ga zatrpavaju svojim nebuloznim postovima..zajebao se svako ko misli da ako zna napamet koliko neko auto ima ''konja'' (a pritom nema blage veze sta uopste znaci KS) da zna nesto o tom autu..manje igrajte igrice a malo vise posvetite paznju realnosti i stvarnom svijetu..ne znaju odakle koja firma dolazi a pametuju..:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

a kad nekog vec oces da kritikujes reci koga. .. ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top