Lexus LS 600h L

Lexus LS 600h L

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
¨e vidis ja ti nisam znao da je lexus iz japana ja mislio i mongolije, haj nam ti malo pricaj o tim autima sta je to i tim KS kad znas toliko¨.

za mene ovaj lexus ne moze se poredt sa bmw, audi, mercedes itd. jes on dobar ali nesto mu fali ali kako za koga ko sto se nekima ne svidja audi tako ni meni ovo cudoa.
 
Član
sema911 je napisao(la):
¨e vidis ja ti nisam znao da je lexus iz japana ja mislio i mongolije, haj nam ti malo pricaj o tim autima sta je to i tim KS kad znas toliko¨.

za mene ovaj lexus ne moze se poredt sa bmw, audi, mercedes itd. jes on dobar ali nesto mu fali ali kako za koga ko sto se nekima ne svidja audi tako ni meni ovo cudoa.
ovo boldirano je meni upuceno vjerovatno
e da ti sad kazem,jesi bar vidio lexusa?
ja jesam,al onog manjeg,ne mogu ti opisat kakvo je to auto...ja bi se dobro zamislio bi li prije njega kupio mecku,avdiju il bembu...i ja sam tako mislio prije nego sto sam vidio,al bosanac ima takav nivo razmisljanja da ne usvaja nista novo...toyota je nr 1 u svijetu...imal razloga il ne,ne znam,nisam nikad vozao...al ako kazu da je ovo,opet ponavljam,TOYOTIN PROIZVIDJAC LUKSUZNIH LIMUZINA,tu u drugi plan,t. u sjenu,bacaju toyotu,i govore kako je lexus bolji i od toxote u onom sto rade...a to sto si ti sjedio u mercu 124 recimo,i skonto da je stroj(slazem se),a lexusa nisi ni vidio,i tvrdis da je bolji,stvarno mi nije jasno...da bi odredio koji je bolji moras ga vidjet,osjetit pod guzicom,da izvinete na izrazu,a ne samo vidjet na slikama i to je to...usput,sto se tice ekoloskog stajalista,lexus pravi hybride,pola struja,pola benzin...uz to,vecina modela ima iskljucivanje jednog reda cilindara,jer se obicno radi o motorima v konfiguracije,radi ustede goriva...i tu je neprikosnoven...tehnicki podaci govore da je bolji od svakog navedenog europljanina,po udosbnosti ne znam,a izgled je subjektivna stvar,zavisi od ukusa...pored ga s kinezom ili koreancom (hyundai pomalo osvaja trziste,kia cee'd ima 7 god garancije,ssangyongov svaki model pokupi nagrade za terenca godine-nisu za odbacit) nije mala stvar...trebas razmislit o cemu pises...za mene je rasprava zavrsena,svako ima svoje misljenje,necije se temelji na argumentima,necije je zasnovano na onom sto je vidio na slikama...nadji se tu...
 
Član
Znanje i pamet nemozete kupit novcem za sve ostalo imate google....
Pa googlajte ljudi makar malo prije nego sto sta izvalite....

Fino auto sad dal je bolji od merca i ostalih evropljana sumnjam al nije ni daleko od toga
 
Član
Ja sam stvarno ljubitelj mercedesa,al ovaj Lexus se itekako moze porediti s mercom japanci su ga odradili samo tako ja mislim da je on negdje oko 100.000 KM pa vi sad razmislite kakvo je to auto,a mislim da se i na slikama vidi kakav je stroj,nije bolji od merca al su tu negdje za mene super limuzina.....................
 
Član
Veliki sam ljubitelj Mercedesa.Ja mislim da ja u klasi sa S-klasom , pa sad uzmite slike pa ih uporedite stvarno stose tice enterijera lexus je bolji ali ni exterijer nije za odbaciti,jos se lexus posvetio ocuvanju prirode tj hibridni motori e sad pomeni je vala bolji ovaj leksuz od S klase pa pricajte.i jos cijena ifff . . ..
 
Član
ovo auto nije ispod 130 hiljada.. I uzeo bi ga prije svakog njemca jer mislim da je tehnicki naprednije,dosta kvalitetnije uradjeno,i da je ulozena veca paznja prilikom sklapanja ovakvih modela.. I naravno uzeo bih ga zato sto ga nema niko u bih
 
Član
Osobno bi prije njemackih ponudjaca uzeo lexusa, jednako su kvalitetni ko i njemacke premium limuzine, tehnoloski su daleko napredniji, vise gadgeta za iste pare, hibridni pogoni ( manja potrosnja, manji nameti za oneciscenje okolisa u EU ) a i tu je jedna ogromna stvar a to ej exluzivnost auta....u svakom selu po 2-3 limuzine od bmw-a, merca ili audija, to se svugdje moze naci....ali lexusi su jakooo rijetki...vidio sam u zivotu samo 3 puta lexusa, lexusov SUV to mi susjeda i jedan srebrni u mostaru, i crni u Splitu....a od svaba mi muka vise, svako 4-o auto ili cls, 7-ica ili a8....barem kad covjek daje 130 000+ hoce da bude originalan a ne plagijat hehe...
 
Legend
ajoj ovo je ladja od auta...... jos u bijeloj....


http://www.auto123.com/carmedia/stills_white_0640/5110/5110_st0640_046.jpg
 
to je taj luksuz o kojem pricate ???


my.php
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top