Laka - Pokusaj

Laka - Pokusaj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo za sve one koji nisu vidjeli i culu pjesmu koja ce BiH predstavljati ove godine na Eurovision song contestu!!!

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DwT4gCAw3LU"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DwT4gCAw3LU" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
 
dobra pjesmica
originalna kao i sve njegove pjesme
al ga nekako raja oko mene ne voli nikako
drazi im TURBO FOLK, fuj
 
Član
Niko se i ne nada pobjedi ali bitno je da cemo biti s njim veoma primjeceni na Eurosongu! Svaka cast Laki, za mene je on stvarno originalan lik i cijenim njegove pjesme!
 
Član
addo je napisao(la):
Niko se i ne nada pobjedi ali bitno je da cemo biti s njim veoma primjeceni na Eurosongu! Svaka cast Laki, za mene je on stvarno originalan lik i cijenim njegove pjesme!

Bit cemo primijeceni ko Borat, i njegova verzija Kazakhstana.
Debilana od pjesme, text nigdje veze. Pokušaću da te probudim a ti se pravi budna.
 
Član
seljacina da ga nema veceg, ovo treba u gumenu sobu strpat i do kraja njegovog zivota da ne vidi sunce. mrzim ovakve seljake, ovo ni svom najvecem neprijatelju nebi pustao kao nacin mucenja a kamoli da ja ovo slusam...
 

Eko

Član
TuLe je napisao(la):
seljacina da ga nema veceg, ovo treba u gumenu sobu strpat i do kraja njegovog zivota da ne vidi sunce. mrzim ovakve seljake, ovo ni svom najvecem neprijatelju nebi pustao kao nacin mucenja a kamoli da ja ovo slusam...

papak , ni ne znas covjeka a pricas gluposti ovdje ... nek si nam ti gradjanin .. covjek je bio u Americi , radio kao prevodilac ... i ti mu govoris da je seljak ... ovo sto on radi je ajmo reci neka "gluma" .. ali takvi kao ti maloumnici to ne kontaju ..

LP
 
Član
Ma veze ovo sa muzikom nema, bez obzira koliko je on mozda inteligentan... meni se gadi pjesma... al takvi danas najbolje i prolaze... sve je to show-biznis
 
Član
Eko je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
seljacina da ga nema veceg, ovo treba u gumenu sobu strpat i do kraja njegovog zivota da ne vidi sunce. mrzim ovakve seljake, ovo ni svom najvecem neprijatelju nebi pustao kao nacin mucenja a kamoli da ja ovo slusam...

papak , ni ne znas covjeka a pricas gluposti ovdje ... nek si nam ti gradjanin .. covjek je bio u Americi , radio kao prevodilac ... i ti mu govoris da je seljak ... ovo sto on radi je ajmo reci neka "gluma" .. ali takvi kao ti maloumnici to ne kontaju ..

LP

vao bio u americi, radio kao prevodilac... stvarno respect... al na k... u ameriku moze otic ko hoce i kad hoce, a ni prevodjenje nije neka umjetnost. tako da ne vidim nista specijalno na njemu. a vidim i ti da si pravo inteligentan, cim je za tebe to nesto specijalno sto je on bio u americi (medju jos vecim budalama nego sto je i on sam)... heh stvarno ostajem bez rijeci...
 
Član
Stvarno nebih zelio da uvrijedim nekoga ali ovo je bruka i sramota.Em tip nema veze sa pjevanjem,em lici na strasilo i sto je najgore idiot ponio horoza na binu.Pa imali iko u ovoj drzavi normalan??????????????????
Tekst i izvedba fuj.Slazem se jedino sa konstatacijom da cemo biti primjeceni.Ko nas nebi primijetio kad horozu papire sredjujemo i vodimo ga na Euro song da upotpuni izgled strasila.???????????????????????????????
BRUKA I SRAMOTA.
 
Član
mislim kao ajdin:ze.. ova pjesma bas nikako ne ide :( pa mi tako lijepih pjesama imamo.. pa sto uvijek za evroviziju neke krntije saljemo :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top