kupljen golf 2 crveni str. 7

kupljen golf 2 crveni str. 7

RE: Audi 80 - Kupljen opet str. 3

OggyBoy je napisao(la):
vlado_jaje80 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
O'š sad uraditi kako dolikuje ili ti opet mrsko skidati prozore i kedere?:D

prosli put sam bio prezadovoljan :icon_smile: kako je ispao...tako da ne mjenjam taktiku:cool:

Nisam ja zadovoljan.:D
kad budem imao vise vremena ovom istice registracija pa volio bi ga prodat prije nego sto ga registrujem......al zato nikad ne stedim na materijalu koliko toliko gledam da uzimam kvalitetnije stvari..al et ovako javno obecavam kad budem imao vise vremena odradit cu jednog ono detaljno....:cool:
 
RE: Audi 80 - Kupljen opet str. 3

KUpljen opet audi 80 1.8 benzin 55kw 1987 godina...:icon_smile: auto je kod jednog vlasnika bio 12 godina auto je odrzvano extra dugo nisam imao audija da su mu trapovi u ovakvom stanju i motor...ima malo nekih sitnica na limariji nesto cu farbat nesto polirat..imam u planu neke felge mu nabavljat i spustanje ako nadjem kakve opruge..






]





 
RE: kupljen Audi 80 crveni str. 6

:lol::lol::lol::lol:

ko te zna svasta bi pomislio :lol::lol: ja prvi :D

dobar samo sredjuj i zaradjuj :icon_smile:
 
RE: kupljen Audi 80 crveni str. 6

Jel na prodaju i ovaj ili će biti za 3 dana ? :lol:
Druže samo radi ako imaš zarade od ovog i ako te ovo ispunjava što da ne !? ;) Sve pohvale :cool:
 
RE: kupljen Audi 80 crveni str. 6

Sve je na prodaju..:lol: i ovaj ce biti na prodaju samo dok ga zavrsim.Bilo je jos dosta ovih audi-a 80 samo nisam ih predstavljao..nekako su mi oni najdrazi za kupovinu..
 
Član
RE: kupljen Audi 80 crveni str. 6

Dobar ti ovaj sivi bio;)

Trebas i na crvenom ofarbat stopove ko na crnom sto si radio i roru stavit prije se proda :D

Jos da su crno sive ratkapne odma je skuplji za 300 KM :D :cool:
 
Top