kupljen golf 2 crveni str. 7

kupljen golf 2 crveni str. 7

RE: kupljen Audi 80 crveni str. 6

adi187 je napisao(la):
Dobar ti ovaj sivi bio;)

Trebas i na crvenom ofarbat stopove ko na crnom sto si radio i roru stavit prije se proda :D

Jos da su crno sive ratkapne odma je skuplji za 300 KM :D :cool:

razmisljao sam o stopovim dali da ih ofarbam u crno ili crveno al lijep je ovako skroz ono fabricki pa radi tog nisam to ni radio.Ratkape orignalne ove najbolje izgledaju na njemu ;)
 
RE: kupljen Audi 80 crveni str. 6

Audi prodat ;) .Kupljen golf 2 1.6 benzin 1989 godina..auto je bilo u solidno stanju malo zapusteno al uz malo volje sve se sredi :icon_smile:
prije tretmana










poslije tretmana:icon_smile:










 
Član
RE: kupljen Audi 80 crveni str. 6

Svaka cast :cool:
Prvi put u zivotu vidim cistu zadnju sajbu u dvice, ali ozbiljno. :lol:
 
Legend
dobro si ga ispolirao, koju pastu koristis i poliras li masinski, koliko dugo moze da traje ovaj sjaj :icon_smile:
 
stefan je napisao(la):
dobro si ga ispolirao, koju pastu koristis i poliras li masinski, koliko dugo moze da traje ovaj sjaj :icon_smile:

ima neka "universal" pasta u tubi kosta 11KM mozes 2 auta ispolirat .. sa masinom poliram onom grubom spuzvom...audija sam crvenog ovog proslog ispoliro bio je kod mene oko 2 mjeseca nije se jos nista bilo ispralo ,neznam sad jos kolko moze izdrzat..
 
Član
Evo i od mene mali prilog

kupljeno auto sa ostecenjem ispod lajsne
27xpcep.jpg


odma je Vlado uprljo svoje ruke
28s1mwz.jpg


15henig.jpg


a evo i finisha
71sk7a.jpg
 
Član
Dobro je neka se radi :cool: ocuvan je golf samo mu ove felge ne stoje nikako :icon_rolleyes:
Bolje da su fabricke celicna onda bi bio full fabicki izgled :D:cool:
 
adi187 je napisao(la):
Dobro je neka se radi :cool: ocuvan je golf samo mu ove felge ne stoje nikako :icon_rolleyes:
Bolje da su fabricke celicna onda bi bio full fabicki izgled :D:cool:

nema drugi felgi..:icon_sad: evo gledam po piku neke celicne al one malo ljepse od novije tipe..pa cu vidjet da uzmem ako ga ne prodam brzo..danas sam mu sve sijalice izmijenjao koje nisu radila :icon_smile: sve potpuno ispravno na njemu kao da je sad iz fabrike :lol: i podizaci farova cak rade..

Talky101 je napisao(la):
dobar golf ;)
u zavidno dobrom stanju :cool:
golf je stvarno u predobrom stanju za svoje godine...


Sahman_Turbe je napisao(la):
dobar golf fino si ga sredio...samo trebao si i fele malo srediti :icon_rolleyes: :cool:
ako ne nadjem nikave celicne lijepe bice ove sredit da budu kao nove :icon_smile:
 
Član
dobar golf, povratio si mu boju ovim poliranjem ;)
bdw: jel ti problem da mi objasnis kako uspijes branik skinuti bez skidanja sine?! :icon_question: ja 2 puta pokusavao i odustao, sev me strah da one kopce ne polomim :icon_confused::lol:
 
VW Diego je napisao(la):
dobar golf, povratio si mu boju ovim poliranjem ;)
bdw: jel ti problem da mi objasnis kako uspijes branik skinuti bez skidanja sine?! :icon_question: ja 2 puta pokusavao i odustao, sev me strah da one kopce ne polomim :icon_confused::lol:
druze kad budes iznerviran skidaj branik:lol::lol: ja jedan dan probo isto nisam mogo skinut i ostavim ,drugi dan nesto farbo na njemu i imo sam nekih komplikacija prilikom farbanja :icon_smile: i iznerviro se i onda reko e sad cu da skinem branike da vidis lete branici po dvoristu.:lol:.znaci samo jako povuci al bas jako neces nista s..... 100%


soffa je napisao(la):
druze naziv paste ili tube za poliranje i gdje si uzeo...dobro si ga ozivio...;)

evo ti druze slika paste...a uzeo sam je u zivinicama u radnji boje i lakova ..makler..
 
Top