kupljen golf 2 crveni str. 7

kupljen golf 2 crveni str. 7

Član
RE: Opet audi 80 :)

zatvoraš je napisao(la):
kod mene pošto je mijenjana boja sve je bilo poskidano ali zato i nakon 5 god posle farbanja nemam problema da se negdje guli ili nešto slično s tim da me je farbanje koštalo 1500km a auto je bilo skoro pa bez ikavog gitovanja i ostalog

O tome mu ja i pričam, ali izgleda da ne vrijedi.:icon_sad:
 
Član
RE: Opet audi 80 :)

OggyBoy je napisao(la):
zatvoraš je napisao(la):
kod mene pošto je mijenjana boja sve je bilo poskidano ali zato i nakon 5 god posle farbanja nemam problema da se negdje guli ili nešto slično s tim da me je farbanje koštalo 1500km a auto je bilo skoro pa bez ikavog gitovanja i ostalog

O tome mu ja i pričam, ali izgleda da ne vrijedi.:icon_sad:

Upravu si...ipak kad se farba radi se kako treba...neces ga farbati svake godine..
 
Član
RE: Opet audi 80 :)

Poskidaj lajsne i ostale sitnice kao sto ti i drugi clanovi predlazu neces se pokajati. Ja sam isto vracao lajsne sa lijepilom za sajbe.Sretno u natsavku radova.
 
RE: Opet audi 80 :)

OggyBoy je napisao(la):
Ajoooooooooooooj, sad bi' ti doš'o i počupao te kedere!:D

Koko ne možeš vratiti, a lajsne poslije zalijepiš i to je to. Ne u jednom slučaju, rđa krene od tih mjesta zbog zadržavanja vlage, a i budi siguran da neće biti baš dobro ofarbano.

Aj' poslušaj, nemoj biti lijen, šteta je ako ga već radiš komplet da ne uradiš i ovo.:icon_biggrin:
hahahahahaha ma tesko ih druze skinut skroz....ako mislis ove kedere oko krova...nece ba audi nikad istrunut oko lajsn ...danas je on ofarban dobro je ispalo skroz...


MeBeSad je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
zatvoraš je napisao(la):
kod mene pošto je mijenjana boja sve je bilo poskidano ali zato i nakon 5 god posle farbanja nemam problema da se negdje guli ili nešto slično s tim da me je farbanje koštalo 1500km a auto je bilo skoro pa bez ikavog gitovanja i ostalog

O tome mu ja i pričam, ali izgleda da ne vrijedi.:icon_sad:

Upravu si...ipak kad se farba radi se kako treba...neces ga farbati svake godine..
ma necu ga druze ni vozit 10 godina:cool:


..323.. je napisao(la):
Poskidaj lajsne i ostale sitnice kao sto ti i drugi clanovi predlazu neces se pokajati. Ja sam isto vracao lajsne sa lijepilom za sajbe.Sretno u natsavku radova.

auto ofarbano lajsne nisu skidane ostale sitnice poskidane...
 
Član
RE: Opet audi 80 :)

Dobro je ispao samo si mogo i boju promijenit al vise onda posla duplo :D

Kupi i kakav nastavak za auspuh pa montiraj ;)
 
RE: Opet audi 80 :)

adi187 je napisao(la):
Dobro je ispao samo si mogo i boju promijenit al vise onda posla duplo :D

Kupi i kakav nastavak za auspuh pa montiraj ;)
nevidim razlog da mijenjam boju :icon_rolleyes:
auspuh ide danas ili sutra
 
RE: Audi 80 - Kupljen opet str. 3

Kupljen ponovo audi 80 opet benzinca 1.8 90 konja...felge su postavljene vec sa gumama 185 55 15 naprijed i 195 50 15 nazad ....slijedi farbanje komplet spustanje i sredjivanje nekih sitnica.....:icon_smile:

Ovakav je dosao:icon_smile:






Postavljene felge i gume i radovi poceli..:icon_smile:









ck.us[/URL]
 
Top