Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Super Moderator
hmmm ja sam cetvorku 90KS vozio 180-185, 160 ono ide da se ne muci bas fino, al bolje ide focus 1.6tdci i u ubrzanju i ostalo
a ovaj od 115KS golf sam vozio po gradu i neki govore ne ide to auto vako nako boga mi fino ide, bolje od onog 110 dosta, a koliko ide ne znam mislim da moze 200
 
Super Moderator
Znam da onaj 150KS, poslije velikog servisa, stavljene nove bregaste i podizaca, po satu isla 232 a koliko laze ne znam, 205/55 R16 na njoj
 
Član
Ja sam svoju Bravic-u 1.6 16V 105KS navukao na 216km/h (navigacija pokazala) a na satu sam je zakucao do kraja. Bila je blaga nizbrdica i ispred mi vjetar rastjerivao Audi A6 2.4 ....:D
 
mdeebosna je napisao(la):
Ja sam svoju Bravic-u 1.6 16V 105KS navukao na 216km/h (navigacija pokazala) a na satu sam je zakucao do kraja. Bila je blaga nizbrdica i ispred mi vjetar rastjerivao Audi A6 2.4 ....:D

ne valja ti navigacija:lol::lol::lol:
 
Član
ja sa golfom kecom 1,6d kojem inace pusatala pumpa, plus tursko ulje 15w40, ovako natovario 5 kurbana, 4 covjeka, mjesalicu i 2 vrece cementa, i isao 430km/h pokazao sat i navigacija, plus iz nase mi javili pratili me geostacionarnim satelitom, zvoni telefon, kad Charles Bolden junior, ovaj direktor nase valjda.. kaze moke svaka cast heroj si, ides brze od bugatija.. ja nemu kazem, ma role nije to nista, zurim malo, a isao bi i brze nego imam samo cetiri brzine, a jebu me i sinhroni... ma reko to ti je DAS auto nije to pezo jbt.. sad mi niko nece vjerovati, ali vjerovatno ste hejteri:lol:.. ljudi lakse sa tim max brzinama
ja bi ovdje
 

MTR

Član
mdeebosna je napisao(la):
Ja sam svoju Bravic-u 1.6 16V 105KS navukao na 216km/h (navigacija pokazala) a na satu sam je zakucao do kraja. Bila je blaga nizbrdica i ispred mi vjetar rastjerivao Audi A6 2.4 ....:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:smajli16::smajli16::smajli16::smajli16::smajli16::smajli16::smajli16::smajli16::smajli16::smajli16:
 
Top