Koliko ljubimaca jutros na -20 nije upalilo

Koliko ljubimaca jutros na -20 nije upalilo

rs6

Član
Jetta TDI je napisao(la):
Jetta TDI je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Je li ga zdravo tri puta grijat pa onda palit? :icon_smile:
Onda sastavi kao da je ljeto :D

normala da je zdravo, manje ce mu naskodit nego da ga verglas ko budala pa spalis anlaser :D

Ni blizu zdravog grijati 3 puta pa verglati

Opterecuje se automat i grijaci


wow :D

automat ( znaci radi automatski ) a grijac na ( - 20 ) tesko da ces ga opteretit jer je okruzen hladnim zrakom !!!!

sve u svemu i ako se opterecava bolje zamijenit grijace i automat, nego radit anlaser svake zime :cool:
 
Član
kako ces ih opteretiti kad se nemogu ni zagrijati kako treba, da se mogu zagrijati na vrijeme palio bi ti odmah a nebi morao grijati 3 puta
 

rs6

Član
mokeBass je napisao(la):
kako ces ih opteretiti kad se nemogu ni zagrijati kako treba, da se mogu zagrijati na vrijeme palio bi ti odmah a nebi morao grijati 3 puta

ma bolje je na hladno pustit da " trlja " karikama po stublini ;)

lik kao da ne zna princip paljenja dizela .....

nego meni se cini odosmo mi u off malo :)
 
Član
Naravno da je bolje grijati par puta, ako vec mislis da ti to "kvari" grijace (a, bez uvrede naravno, ali nisi u pravu), jel' jeftinije zamijeniti njih, ili reparirati anlaser, tjerati motor da radi na 2-3 klipa dok "upale" svi klipovi, drndati citav auto pritom?

P.S. Talijan osvjetlao obraz, extremno prljav filter zraka ukomponovan s restriktovanim usisom radi plina - ergo nece da pali :) skinuo filter, upali ko mina
 
Član
kaze jedan poznanik upali iz prve i na minus 30.
tj upali kad ga zaslepas odmah u prvih pet metara:lol:
 
ArminM je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
od ovih sto nisu upalili ovdje u ze, vecina sipali dizel na ep .... :icon_rolleyes:

pogledaj rezultata goriva sa EP-a
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423298_2931183752889_1059845529_32867965_981960325_n.jpg

Ja sipam na EP a jutros sam upalio na -22. Sipam na energopetrolu dizel zato sto sam primijetio da mi sa njihovim gorivom auto najbolje ide.To je moje iskustvo.
 
Početnik
Kod mene pred garazom red vozila, sve dizeli, sve vw, cekaju na osvjezenje motora, dva se rade..sta cu, moram i ja zaradit za hljeba :D

Inace, moj kec pali pod snijegom zatrpan, bora takodjer, ali sa novim akumulatorom, country se nema vremena ni ohladit :cool:
 
Top