Koliko ljubimaca jutros na -20 nije upalilo

Koliko ljubimaca jutros na -20 nije upalilo

Član
Ja svoju makinju nisam palio 3 dana i juče odlučim da skinem snijeg i da probam upalit... prvi put ništa, drugi put isto ništa i treći put se ja zainatio verglao sam pa sigurno 2 minute i sastavi iz prve :lol::lol:

Inače kod mene golf 2 pali ko mina a ovo što sam juče malo teže upalio 99% je do vode u nafti... Inače dizel sam kupio od jednog kamiondžije i kad sam ga sipao prije par dana već je bio malo zaledio... Znam da ovaj lik što sam kupio od njega toči na OMV-u jer tu ima otvoren račun... Bgmi ubuduće kad budem točio ili ću dosut malo benzina ili kupit kakav aditiv... nema drugog lijeka :icon_rolleyes:
 
Član
Ma pali ko susjedov traktor a ploča izgubi napon tr tr trrr trtrtrrtrtrtrt i zglajza i onda dobijem struju u ploču;)
 
Član
Ja nasuo na omw premium dizel...i danas uzeo loxa neki akomulator pa cemo vidjeti :) malo je verglo danas al je upalio...
 
Član
Lijepi moj benzin, nikad čađ neće pred kuću kad vidim šta se dešava sa ugljarama.:icon_smile:
 
Al istina, koliko sam danas vidio dvica da pomaze novijim Passatima pri paljenu... bas sam se fino nasladio dok sam gledao i cerekao se :D
 
Član
E ja baš danas klemo dvicu sa Pežoom, i opet nije uspjela upaliti. :icon_smile: :lol::lol:
 
Član
Sta je ovo jbt svi pale iz prve ko da je napolju +10 :lol:

Varta i kod mene,dobra:cool: 8 dana Honda nije paljena i naravno upali iz prve:D danas opet isto,ostavio malo da radi,auto je konstantno napolju:D
 
Član
Eo jedan da nije uspio, Tipo odlucio da mu se ne radi na nocnom minusu, upalio ga u 10 ko singerica, sad iz kafane jok, kahnu jednom dvaput i mrtav konj, sreca tu je dzip i slep sajla, valja sutra sarafati.
 
Član
Meni na Pug 307 zaledila nafta izgleda. Jucer upalio iz prve i vozio jedno 500m bez problema kada odjednom kao da nestade goriva, a ima 3/4 rezervara. Mogu verglati i pola sata ali nema fajde da sastavi :) .
 
moj TDI pali bez problema, bude u nekoj garazi al to je samo da ne pada snijeg po njemu, napravljena od dasaka:lol::lol:
 
Član
Kod nas u Mostaru jutros oko -4 obe Jette bey problema. Moja je palila okovana snijegom od farova do vrata na drugom verglanju
 
Top