Koje vozilo za SR odabrati

Koje vozilo za SR odabrati

I meni su vala ove replike Sedmice odlicna stvar,da imam para i znanja defitivno bi jednog sklopio,nebitno za rejs ili samo za vikend voznje,bas primamljiva vozilica :cool:
 
Član
ovo je extra za vozit i imam je zelju sebi napravit samo me j*e prostor za rad jer i calibru rwd sam napravio na ulici pa mi se ne da vise sarafat van....
ovakva sasija sa 150-200ks ima da ludo ide a ako sam radis uklopis se u cifru od 10 000
 
Član
Lija je napisao(la):
Corsa A i LET u njoj,F28 4x4 prenos,4x slik gume.nitro i eto nekih 12 sec za otprilike te pare do 10 milja....ali nije samo motor bitan,po meni je prenos isto tako vazan,dzaba tebi auto sa 1000ks koje ce klizat pola staze,j*o to;)

ili jos jedna luda zamisao RenoL 5 i 3.0V6 iz lagune plus nitro za pocetak i to je to...odokativno 13 sec za male pare oko 5-6 hiljada..

Potpis! Samo ovo moze ici i bar 2 milje nize, da radovi opet budu zadovoljavajuci!
 
Član
Jeste poceli udarat ko max po diviziji...majko mila...sto ne onda uzet renola katricu i ugradit warp pogon...:icon_rolleyes:
 
Član
Pa ja, vi ste poceli mjesati nakve v6 motore, v8, v156 sa 15 000 konja nitra...za race vama treba ova formula

-Malo lagano auto hatchback
-Motor litraze oko 2000ccm jer su zlatna sredina
-Motor koji je jako cest na nasim podrucjima jer ce vam kad tad progorjet ili klip ili ventil ili peto deseto
-Motor koji je jako rasprostranjen medju tunerskim krugovima jer onda za njega ima jako velik izbor polovne i nove upgrade tehnikalije i mehanike
-Izdrljiv mjenjac sa j*enom lamelom
-Rollbar

Barem po meni je ovo kombinacija koaj je isplativa i jako dobra, e sad ili sam aj lud ili sta...:icon_rolleyes:
 
Član
Golf 1 1.8T iz Golfa 4 i to je to. Sa čipom vjerujem da može napraviti 14,5 na 402 .. To je respektabilno vrijeme.
 
Član
erve34axim je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
erve34axim ja imam osjecaj da sa tim nebi mogao ispod 14

E ovako u honde se razumijem koliko i u uzgajanje kupusa ali... upravo ovaj setap ima goran iz SRC BL i koliko ja znam redovno je u 13 i a sve ukupno ulaganja je bilo oko 5000KM

U pitanju je ovaj auto:

http://img378.imageshack.us/img378/6516/honda3sx4.jpg

To sto je on bolesnik pa pred trku skida brisace retrovizore i ostalo i vozi ozada na 125 gumama to je drugi kraj opanaka :D

Rekao sam civic umjesto CRX zato sto u kompletu mislim da je bolji auto za SR od CRX, al princip motora je isti.

a jesi siguran da ne koristi nitro uz to sve?
 
Član
golf 1 2.8 vr6 turbo.....perverzno vozilo, omjer snage i mase skoro pa idealan....
ili ovu kockicu uraditi sa nekim pristojnim motorom.... kad bude vise kesa, o tom po tom
 
ja mislim da si ti sklopio to auto za sr-a cim budis teme koje su 10 mjeseci vec hladne...
lokujte temu dok nije jos ko ubacio kakav motor u kadeta,hehe
 
Član
Zasto lokati temu?? Ima ovdje i novih clanova koji se nisu izjasnili o svom setupu. Jest tema stara, ali nisu nikakvi savjeti i sl.u pitanju pa da moze zastarjeti. Ovo je moje misljenje, a administracija zna najbolje... :cool:
 
Top