Koje vozilo za SR odabrati

Koje vozilo za SR odabrati

Član
Mrva je napisao(la):
Zar je prodao.. koliko znam jos je ima i to sa 4x4 pogonom i ogromnom turbinom. Samo sto je nevoza jer nema sredstava da je zavrsi. Ispravite me ako grijesim


Kakav bi projekat bio audi coupe sa dva V8 motora. Znam da prelazi "budet" al onako, cisto informativno

Nije je prodao, al je postala 4x4, a prije je bila FWD i vozila 12,8 :icon_biggrin:

Sad ce je vazda opet rasklapat, kazu hoce 4Motion da ugradjuje (VWov)...
 
Član
Corsa A, XE motor (2 litra 16v) i nitro...

ili Corsa A, LET motor (2 litra turbo) i nitro :)

Bog te veselio... ;)
 
uzeo folciku,napakovao u nju 2.5 tdi motor i njega nabildao na nekih 300KS(chip i nitro) i mislim da je dovoljno za klasu 13 mozda i 12...
 
Član
ocigledno svi isti motor mozda u 10 deka al sto bi ga fisno u yugu ili fiestu XR2 ne bi u golfa taman da mi neko dzabe ;)
 
Član
@_JokeR_ upravu si i ja se potpisujem :)
Heheehe sto se TDI-a tice :) ja kad sam na SR gledao TDI motore sa 300+ ks vidis ga prvih 50 metara i onda ne vidis ni njega ni table za koliko je presao od cadji :D i usput to je dobro jer rastjera sve kukce i komarce sa piste i okolice :icon_smile:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
uzeo folciku,napakovao u nju 2.5 tdi motor i njega nabildao na nekih 300KS(chip i nitro) i mislim da je dovoljno za klasu 13 mozda i 12...
Gledao sam par projekata po netu, gdje folcige po 600KS ide 10 sec :D
Laicki gledajuci, ovaj Audijev V8 sa nitrom i et te na 600KS.. :D
 
BHT Ovisnik
jel previse komplikovano prepakovati to sve s mjenjacem u folciku jer u njoj je boxer motor,inace bih volio imati nek folciku pa taman bio u njoj 1.8 8v
 
Član
CoL3 je napisao(la):
jel previse komplikovano prepakovati to sve s mjenjacem u folciku jer u njoj je boxer motor,inace bih volio imati nek folciku pa taman bio u njoj 1.8 8v
ma svaki swap ima odredjeni problema. Znam samo da bi to auto sa V8 iz Audija bilo ljuto samo tako.
Ako sam dobro skontao, to bi bolje bilo nego da se ubaci Chevy-jev V8 motor. Jer bi Audijev morao pomaknut naprijed gdje automacki gubis zadnje sjediste al si i time koliko toliko rijesio problem propinjanja za zadnje sto je veliki problem tih auta :D
 
Član
Za SR je bitno sto lakse auto, laksi motor i mjenjac i naravno da je redukovan, i izvuci sto vise snage iz njega(normalno da se ne raspe), a ne da mozes ici na SR sa njim i jos ici na more s istim autom :icon_smile: taj na SR nebi dobro prosao :smajli38: Auta za SR trose i do 5 litara na 400 m :) normalno ako hoces da ides za 11 sec 400 m :)
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Za SR je bitno sto lakse auto, laksi motor i mjenjac i naravno da je redukovan, i izvuci sto vise snage iz njega(normalno da se ne raspe), a ne da mozes ici na SR sa njim i jos ici na more s istim autom :icon_smile: taj na SR nebi dobro prosao :smajli38: Auta za SR trose i do 5 litara na 400 m :) normalno ako hoces da ides za 11 sec 400 m :)

Pa to SR je skraceno za STREET Race zar ne? To je bas ono sto se cijeni, doci s autom, odvesti neko vrijeme x, lijepo se spakovati i opet kuci.....
 
trizex je napisao(la):
RS TURBO je napisao(la):
Za SR je bitno sto lakse auto, laksi motor i mjenjac i naravno da je redukovan, i izvuci sto vise snage iz njega(normalno da se ne raspe), a ne da mozes ici na SR sa njim i jos ici na more s istim autom :icon_smile: taj na SR nebi dobro prosao :smajli38: Auta za SR trose i do 5 litara na 400 m :) normalno ako hoces da ides za 11 sec 400 m :)

Pa to SR je skraceno za STREET Race zar ne? To je bas ono sto se cijeni, doci s autom, odvesti neko vrijeme x, lijepo se spakovati i opet kuci.....

Potpis,potpis,potpis :cool:

Ja savjete ne bih davao,jer bi rekli da sam budala,a i nisam strucan da nekog savjetujem :icon_biggrin:
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Za SR je bitno sto lakse auto, laksi motor i mjenjac i naravno da je redukovan, i izvuci sto vise snage iz njega(normalno da se ne raspe), a ne da mozes ici na SR sa njim i jos ici na more s istim autom :icon_smile: taj na SR nebi dobro prosao :smajli38: Auta za SR trose i do 5 litara na 400 m :) normalno ako hoces da ides za 11 sec 400 m :)
Kako si to zakljucio, kako Roman, Sejo, Dino i kompanija vozi sta mislis :D
To i jest fazon a ne da ga slepa voza na svakom cosku
 
Top