Koje ulje sipate u motor?

Koje ulje sipate u motor?

Član
Boja korištenog ulja ne mora ništa značiti. Ako je žuto i nakon 7-8 milja velike su šanse da ulje i ne radi ono što bi trebalo:icon_biggrin:

Navedeno ne vrijedi kod dizela:D
 
Član
Da bas :lol: to kazu oni kod kojih pocrni nakon 200 km :lol: ne zela, to ti je znak redovne i ceste izmjene filtera i ulja :) samo sam jednom preskocio u 4 godine zamjenu ulja i presao 9000km i tad je crnkasto bilo na sipki, i onda opet uz redovnu izmjenu filtera i ulja opet je bilo fine boje kao i sada... Govorim na zamjeni na 5000km a ne 8000km...
 
Član
Ulje treba čistiti motor, ako je crno znači da obavlja jednu od svojih funkcija.

Ti sipaš mineralno ulje u svoj motor i obavezan si ga ranije mijenjati, netko tko sipa polusintetiku ili čistu sintetiku će ga mijenjati na dužim intervalima.

p.s. Filter ulja sam mijenjao prije 12-13 tisuća, no ulje mi je uvijek žute boje. Pogodi zašto?:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ulje treba čistiti motor, ako je crno znači da obavlja jednu od svojih funkcija.

Ti sipaš mineralno ulje u svoj motor i obavezan si ga ranije mijenjati, netko tko sipa polusintetiku ili čistu sintetiku će ga mijenjati na dužim intervalima.

p.s. Filter ulja sam mijenjao prije 12-13 tisuća, no ulje mi je uvijek žute boje. Pogodi zašto?:D

Nasuo si zutog tonera za jupol ?

Mjenjas ga svaki dan ?

Cist ti je motor ?

Vozis na plin ?
 
Član
elf10w40-4l.jpg
 
Član
Pa dosipam, ne stigne se ni isprljati:D

Uffff, motor ti je kraju. Bliži se generalka. Ovo ti govori čovjek za žutim uljem u motoru:lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Pa dosipam, ne stigne se ni isprljati:D

Uffff, motor ti je kraju. Bliži se generalka. Ovo ti govori čovjek za žutim uljem u motoru:lol::lol:

Na ovom autu nije tek je uradjen i zapravo jos ne znam kakvo ce biti, tek sam hiljadu presao :D govorim za hondu koju sam prije vozio, posle 2-3 hiljade pocne da dobija tu neku smedju boju i do zamjene postane tamno a motor je bio dobar koliko ja znam da ocjenim :) kompresija u fabrickim specifikacijama, nije trosio ulje, nije pusio, dobro isao...

Ali zasto dosipas toliko ? Mislio sam i na to al ne mogu da vjerujem da tebi curi ili trosi pa dosipas toliko da ostane zuto uvjek ?



Nego da se vratimo temi, sipao sam Mobile i trosio ga po prilicno, presao na 5w30 Eco Plus Modricu i nisam ni dosipao izmedju zamjene, to po meni dodje bolje.
 
Član
Pola kile na 1000 km. Tako već 2 godine. Nisam jedini koji sa ovim motorom ima "ogromnu" potrošnju ulja.
 
Član
Ne znam, cuo sam i alfe da trose tako nesto fabricki ali meni cudno, kako ? Kuda prodje, gdje ?
 
Član
Inače ventilaši vole cugnuti malo ulja. Još kada se često vrte do 7500 rpm. Preporučeno je sipanje čiste sintetike ali mislim da će je trošiti više nego polusintetiku. Probam pri sljedećoj zamijeni ulja;)

Dio ispari, dio prođe kroz gumice ventila. Auto dobro vuče, ima normalnu potrošnju goriva, ne dimi u posebno vidljivim količinama...

Sve u svemu, svako 2 mjeseca potrošim 10 km za kilo ulja:DNije baš da me boli glava.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Inače ventilaši vole cugnuti malo ulja. Još kada se često vrte do 7500 rpm. Preporučeno je sipanje čiste sintetike ali mislim da će je trošiti više nego polusintetiku. Probam pri sljedećoj zamijeni ulja;)

Dio ispari, dio prođe kroz gumice ventila. Auto dobro vuče, ima normalnu potrošnju goriva, ne dimi u posebno vidljivim količinama...

Sve u svemu, svako 2 mjeseca potrošim 10 km za kilo ulja:DNije baš da me boli glava.

Ne kazem ja da tebi ne valja auto, nego ne kontam ta auta sto vole pojest malo ulja gdje ode, u isparavanje ne moze inace bi isparavalo na svim autima, a ako ga sagori onda bi moralo i da dimi :)

Ti si dobar ja ne znam dal sam ikad ispod 20 - 25 KM po litru prosao :D:D:D

Razmisljam se sad izmedju ove Modrice i Castrol Magnatec-a ali cekam da skontamo kako se zna dal je Castrol original ili ne pa cu onda odluciti. A do tad stoji Modrica a mozda i vozilicu promjenim :icon_smile:
 
Član
Pa ispari na svakom motoru, šta je tu čudno? Doduše u mizernim količinama al eto. Dio i sagori jer treći klipni prsten ne pokupi svo ulje, tako da motor koji ne troši ulje još nije napravljen.

Motor u gti/vts-u ima loše urađen čep od ulja, curi kroz svaki. Sigurno koja deca i tuda izađe.

Bolje domaći original nego domaći fuš. Drži se ti Modriče. Skoro sva originalna ulja za normalnu upotrebu su u pet deka;)
 
Top