Koje su vaše omiljene marke(brendovi) automobila?

Koje su vaše omiljene marke(brendovi) automobila?

Koje su vaše omiljene marke(brend) automobila?


  • Total voters
    185
Član
to pitanje je bilo namjerno 'glupo' kao i ono 'koja je svrha teme':D
a ima toga pitanja tehnicke prirode i savjeta, i to mozes pitati par ljudi preko pm, dosta stvari sam preko foruma naucio i uradio ;)
iako forum je previse komercijalan da nebi bilo ovog ostalog iako meni to ne smeta (imamo viceve i humor -posebno, zanimljivosti, foto off itd, www linkove ?)
tako da je to do politike foruma da ima puno off-a i jutjuba :cool:
 
Član
Eto, neka bude BMW, SAAB i TOYOTA, ali ubrojio bih još koju marku ovdje, jbg, kad je 3, neka bude 3.:D
 
Član
VW zbog njegovih starih kult autica :icon_smile: Golf 1, 2GTI, trica VR6, kombi T1:cool:
Audi zbog osjecaja moci kad ga vozis, pogotovo novi A8 : )
Peugeot kao auto koje je udobno "brzo" i pouzdano za svaki dan.
 
Član
Bmw-čisto iz razloga što je Bmw.Ono što ste pisali o krkanskom imidžu vozača Bmw-a bilo je malo tendeciozno,ne kažem da i ta nema mjesta,ali...Isto tako ja mogu reći za Škodu,znam par likova koji je vozaju i koji odgovaraju savršenoj definiciji krkana,tako da...
Opel-naučio voziti na Kadettu,i sad ga vozam,vjerovatno će sljedeće auto opet biti Opel,a i volim ga što ga ovi Vw frikovi ne vole,oni što žive u zabludi :D
Alfa Romeo-najljepša auta meni osobno,nekako mi svaki model ima ono nešto,ono što nijedan Audi,Vw i ostatak game nemaju.Ponavljam,meni osobno.
 
Legend
miljenik mi je vw , al sve sto je dobro , kvalitetno volim , bilo koji brand , ne vazno japan , us , talijan
 
Top